“2 Milyon Dolar” değerlemeyle yatırım aldı

“2 Milyon Dolar” değerlemeyle yatırım aldı

“2 Milyon Dolar” değerlemeyle yatırım aldı
“2 Milyon Dolar” değerlemeyle yatırım aldı Tugrul Demir
Bu içerik 1350 kez okundu.

Türkiye’nin ilk yerli Sanal Fuar yazılımı

 


Türkiye’nin ilk yerli Sanal Fuar yazılımı Endless Fairs, 2 Milyon Dolar değerlemeyle yatırım aldığını duyurdu. Son yıllarda önemli yatırımlarıyla gündeme gelen Melek Yatırımcı Hande Enes, Sanal fuar yazılımına yatırım yaparak Endless Fairsin hedeflerine ve Ar-Ge çalışmalarına ivme kazandırdı. Endless Fairs Kurucusu Gökmen Özdemir “ son yıllarda sanal fuarlara talep fazlaydı ancak Pandemi sürecinde inanılmaz bir patlama yaşandı. Aldığımız yatırım desteğiyle birlikte Sanal Fuar yazılımının Ar-Ge çalışmalarını hızlandırdık ve sene sonuna kadar 300’den fazla sanal fuar organize edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Melek Yatırımcı Hande Enes tarafından 2 Milyon dolar değerlemeyle yatırım alan Endless Fairs, 2020 yılını büyük bir yükseliş ivmeyle kapatmayı planlıyor. Yılın ilk yarısında tüm dünyada etkili olan Covid-19 virüsü tüm ticaret kanallarını derinden eklemiş, ticaret akışına devam etmek isteyen kurumlar da Sanal Fuar yazılımlarının kapısını çalmıştı. Hem yatırım alarak hızla Ar-Ge çalışmalarına başlayan ve  hem de talep artışına dikkat çeken Endless Fairs Kurucusu Gökmen Özdemir bugüne kadar 15 ülkeye ulaştıklarını ve yıl sonuna kadar yaklaşık 30 ülkede sanal fuar yazılım kiralaması ve sanal fuar organizasyonu gerçekleştirmek istediklerini vurguladı.

2 yılda 40’dan fazla ülkeye Sanal Fuar ihraç edeceğiz

Alınan yatırımla birlikte ekip olarak büyüdüklerini ve yazılım geliştirme departmanlarına yatırım yaptıklarını dile getiren Özdemir, Endless Fairs ailesi olarak yıllardır emek verdiğimiz bu yazılımın son yıllarda parlaması bizim için gurur verici. Önümüzdeki günlerde dünyanın en büyük fuar organizasyonu şirketleriyle fuar organize edeceğiz. Artık Sanal fuar yazılım ihracatına başladık diyebiliriz. Taleplerdeki artışlar inanılmaz boyutta ve yetişmek için canla başla ekip olarak çalışıyoruz. Aynı zamanda değişen dünya ticaretinde görüyoruz ki dijitalleşmeyen ilerleyemez ve yok olur. Dolayısı ile önümüzdeki 2 yılda 40 fazla ülkeye Sanal Fuar yazılımımızı ihraç etmeyi hedefliyoruz. Sanal Fuar yazılımları gelecek 10 yılda hayatın bir parçası olacağı uzmanlar tarafından da konuşuluyor. Sanal Fuarlar, zaman tasarrufu, maliyet avantajı, hızlı ve kolay iletişim ve data kapasitesiyle iş dünyasının da yavaş yavaş ticaret kollarından biri oldu. Ve Sanal Fuarlar ilerleyen aylarda fuar organizasyonu firmalarına büyük avantaj sağlayacak.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi