“20. Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı” Kastamonu Entegre Sponsorluğunda Gerçekleşti

Kastamonu Entegre, her yıl KalDEr tarafından düzenlenen Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı’nın bu yılki sponsoru oldu. Kastamonu Entegre adına sunum yapan Fırtına ve Ekol kalite çember ekipleri, mevcut sorunlara yönelik çözüm önerilerini katılımcılarla paylaştı.

“20. Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı”  Kastamonu Entegre Sponsorluğunda Gerçekleşti
“20. Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı”  Kastamonu Entegre Sponsorluğunda Gerçekleşti Nehir Karakoçak
Bu içerik 1003 kez okundu.

Kastamonu Entegre, KalDer’in kurum içi ekip çalışmalarının yaygınlaşması ve iyi uygulama örneklerinin paylaşılarak birbirinden öğrenme fırsatı yaratılması amacıyla düzenlediği Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı’na destek verdi. Bu yıl yirmincisi düzenlenen konferansa sponsorluk desteği veren Kastamonu Entegre’yi temsilen iki kalite çemberi ekibi sunum yaptı. 20. Yıl Özel Paneli ile başlayan etkinlik, paralel sunumlar ve çalıştaylar ile devam etti. Program, Kalite Çemberi ve Kaizen Ödül Töreni ile sona erdi. Etkinlik kapsamında stant açan Kastamonu Entegre, firmanın ve markaların tanıtımını gerçekleştirdi, katılımcılarla birebir iletişim fırsatı yakaladı.

 

Konferans kapsamında Kastamonu Entegre adına sunum yapan ilk ekip Fırtına, ebatlama ünitesinde 183x366 cm'ye ebatlanan levhalarda kısa kenarda istenilmeyen köşe kırığı oluşumunu çalışma konusu olarak belirledi. Yapılan sunumda, karşı önlemlerin uygulamaya alınması ile birlikte, kısa kenarda köşe kırığı probleminin %100 oranında ortadan kaldırıldığı ifade edildi. İkinci ekip Ekol, tutkal işletmesi reçine bölümünde oluşan formaldehit emisyon değerinin insan sağlığını ve çalışma koşullarını olumsuz etkilediğini tespit etti. sunum, çözüme yönelik alınan tedbirler ile yılda ortalama 8 ton formaldehitin geri kazanıldığını, potansiyel maddi getirisinin ise yılda 6.000 TL olduğunu ortaya koydu.

 

20. Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı’na katılımlarının ve verdikleri desteğin, kurumun son yıllarda kararlılıkla sürdürdüğü kalite gelişim yol haritası çerçevesinde atılmış önemli adımlardan biri olduğunu vurgulayan Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Bu tür organizasyonların, kurum kültürümüze olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyor, sürekli olmasını diliyoruz. Konferansa bu yıl, Kastamonu Entegre Kalite Zirvesi’nde birinci ve ikinci olan ekiplerimizle katıldık, kendilerini bu başarılı sunumlar için bir kez daha tebrik ederiz. KalDer’e de bu başarılı organizasyon için ayrıca teşekkür etmek isterim.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi