2018 Senesinde PTT'nin Drone İle Yeslimat Gerçekleştireceği Açıklandı

Antalya ili içerisinde gerçekleştirilen Uluslararası E-Ticaret Konferansının esnasında PTT’nin gelecek dönemlerdeki planları da açık bir şekilde masaya yatırıldı.

2018 Senesinde PTT'nin Drone İle Yeslimat Gerçekleştireceği Açıklandı
2018 Senesinde PTT'nin Drone İle Yeslimat Gerçekleştireceği Açıklandı Mahmut Şahan
Bu içerik 1086 kez okundu.

Antalya ili içerisinde gerçekleştirilen Uluslararası E-Ticaret Konferansının esnasında PTT’nin gelecek dönemlerdeki planları da  açık bir şekilde masaya yatırıldı. Bu  özel gelecek planlarının arasında  ise drone konusundaki fikir teknolojiyi severler tarafından çok büyük bir merak ve de heyecan ile  birlikte karşılandı.

Ulaştırma, Denizcilik ile Haberleşme Bakanlığı'yla beraber PTT’nin ortak bir şekilde düzenlemiş olduğu bu özel konferans kapsamında, son senelerdeki en popüler teknoloji de yeniden gündeme gelmiş oldu.

Konferans esnasında konuşma gerçekleştirmiş olan PTT yetkilileri, 2018 senesi içerisinde bu özel araçlar ile kargo teslimatları yapılacak olduğunun müjdesini  çok açık bir şekilde verdi. Genel olarak özel sektör içerisinde görmüş olduğumuz bu teknolojik ve büyük sayılabilecek durumdaki adım, ilk defa devlet desteği ile birlikte bu denli gündeme gelmiş bir durumda oldu.

PTT ayrıca, 2018 senesi içerisinde başlayacak olan teslimatlarıyla Amazon ile birlikte UPS, DHL ve  de AliBaba‘nın hemen yanında yerini almış bir kurum olarak ön plana çıkmış olacak. 

PTT'nin drone ile ilgili teslimatlar konusunda deneme yapıp yapmayacağı konusunda ise henüz net bir bilgi verilmedi. Teslimatların 2018 senesi içerisinde hangi ayda başlayacak olduğu ile ilgili de bir bilgi yer almıyor.

ptt drone teslimat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi