35.000 Karaktere Sahip Bir Tweet Yolladılar

Kısa bir zaman öncesinde karakter limitini 280’e kadar çıkartmış olan Twitter isimli sosyal platformda çok ilginç bir olay daha yaşandı.

35.000 Karaktere Sahip Bir Tweet Yolladılar
35.000 Karaktere Sahip Bir Tweet Yolladılar Mahmut Şahan
Bu içerik 1307 kez okundu.

Kısa bir zaman öncesinde karakter limitini 280’e kadar çıkartmış olan Twitter isimli sosyal platformda çok ilginç bir olay  daha yaşandı. Twitter’ın karakter limitinin basit bir şekilde kırılabilmekte olan iddia etmiş bulunan bir tane kullanıcı tam tamına 35.000 karaktere sahip olan bir tane tweet yolladı

Twitter isimli sosyal medya platformunun sınırlarını zorlama konusunda isteği bulunan 2 tane Alman asıllı genç, Twitter platformunu bir şekilde kandırıp 35.000 karaktere sahip olan bir tweet yollamayı başardı. İçerik şeklinde bakıldığında bomboş durumda bulunan bu tweet, kısa bir zaman sonrasında ise Twitter platformunun tarafından kaldırıldı ve de paylaşımı gerçekleştiren hesap geçici bir zaman için donduruldu.

Atılmış olan Tweet'ten hemen sonra, sistem üzerinde beklenmeyen problemlerin ortaya çıkmış olması üstüne de tweet silindi ve de hemen sonrasında bu tweeti göndermiş olan hesap donduruldu.

Yapılmış olan paylaşım içerisinde, Twitter platformunda yer alan karakter limitini çok basit bir şekilde aşabilirsiniz. İnanmıyorsanız  tam 35.000 tane karaktere sahip olan tweet burada. ifadeleri ile başlıyor ve hemen sonrasında da rasgele randım harfler ile 35.000 tane karakter tamamlanmış oluyor. Bu yeni sistem açığının  ise Twitter platformu için gelecek dönemde çok stresli günlere neden olması da fazlası ile yüksek bir ihtimal.

twitter karakter limit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi