6 Yaşında Bulunan Çocuk LEGO'ya Bir İş Başvurusunda Bulundu

İngiltere'de yer alan Windsor bölgesi içerisinde yer alan eğlence parklarından Legoland için açılan bir iş ilanına 6 yaşında bulunan Stanley Bolland, kendi el yazısı ile kaleme almış olduğu şirin mi şirin bir tane mektup yazdı.

6 Yaşında Bulunan Çocuk LEGO'ya Bir İş Başvurusunda Bulundu
6 Yaşında Bulunan Çocuk LEGO'ya Bir İş Başvurusunda Bulundu Mahmut Şahan
Bu içerik 489 kez okundu.

İngiltere'de yer alan Windsor bölgesi içerisinde yer alan eğlence parklarından Legoland için açılan bir iş ilanına 6 yaşında bulunan Stanley Bolland, kendi el yazısı ile kaleme almış olduğu şirin mi şirin bir  tane mektup yazdı.

Ürün - paket tasarımı ve enformasyon teknolojisi alanlarında tecrübesi bulunan, Lego modelleri yaratımı konusunda bilgi sahibi olan ve Legoland için model tasarlayacak birinin arandığı ilana 6 yaşındaki Stanley Bolland, kendi el yazısıyla yazdığı mektupta şunları söyledi:

"Bir kutu Lego'm var. Lego'larımı erkek kardeşim bulamasın diye saklıyorum. Aradığınız kişi benim çünkü çok fazla tecrübem var."

 

Şirket ise bu sevimli mektubu yanıtsız bırakmayarak şu cevabı verdi: "Lego'yu sevmek model tasarımcısı olmak için ilk adım, bu yüzden bu iş için mükemmel olacağına inanıyoruz (tabii ki okulunu bitirdikten sonra). Bu arada aradığımız kişinin sen olduğunu söylediğin için bir günlüğüne bizim model tasarımcılarımız ile geçireceğin bir iş tecrübesi edinebilirsin."

 

Legoland’da çalışan Paula Laughton ile bir gün geçiren minik Bolland, bu esnada Lego modellerinin nasıl tamir edilip temizlendiğini gördü. Ayrıca özel bir ‘perde arkası’ turu da gerçekleştirdi.

 

Yaşadığı bir günün heyecanını okuldaki arkadaşlarına anlatmak için sabırsızlandığını söyleyen belirten Bolland, yaptığı gezinin ardından hayalinin hala burada çalışmak olduğunu söyledi.

ingiltere lego legoland
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi