Acer'ın Quantum Dot Ekranlı Tableti Ortaya Çıktı!

Önemli fuarlardan birisi olan Comoutex fuarının yakın bir zamanda düzenlenecek olan Computex 2017 fuarı öncesinde Acer'ın Quantum Dot ekranlı tableti ortaya çıktı.

Acer'ın Quantum Dot Ekranlı Tableti Ortaya Çıktı!
Acer'ın Quantum Dot Ekranlı Tableti Ortaya Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 655 kez okundu.

Ürettiği başarılı bilgisayar modelleriyle kullanıcılar tarafından tercih edilen Acer'ın yeni ürünlerini Computex 2017 beklenirken Acer'ın Computex 2017'de tanıtacağı Quantum Dot ekranlı tableti ortaya çıktı.

Son zamanlarda ekran teknolojilerinden sürekli olarak yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu anlamda panel üreticileri yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Ünlü panel üreticileri olan Samsung ve LG gibi firmaların son geliştirdiği teknoloji olan Quantum Dot teknolojisini artık diğer teknoloji firmaları da ürünlerinde kullanmaya başladı.

acer-Quantum-Dot

Özelliklerle kısa bir süre önce oyuncular için sunduğu ürünlerle adından söz ettiren Acer'ın Computex 2017'de tanıtacağı Iconia Tab 10 tableti ortaya çıktı. Acer'ın bu  tableti QD teknolojisiyle geliyor. Acer'ın Iconia Tab 10 tabletinin bilinen diğer özellikleri ise Acer'ın tabletinin 4 çekirdekli MediaTek işlemciden güç alacak ve Android 7.0 işletim sistemiyle çalışacak.

Acer Iconia Tab 10 modelinin yanında Iconia One 10 tabletini de tanıtacak. Acer'ın bu tableti iki adet microUSB girişine sahip olacak. One 10 tabletinde kullanılacak olan USB'lerden birisi USB - OTG destekli olacak. Bu USB girişi ile kullanılar hem veri transferi yapabilecek hem de cihazlarını şarj edebilecek. Acer'ın bu yeni tabletlerinin diğer özellikleri ve fiyatı bilinmezken tabletlerin Computex 2017'de tanıtılacağı açıklandı.  

acer quantum dot samsung iconia tab 10 iconia one 10 lg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi