AGM A8 Dünyanın En Sağlam Android Tabanlı Telefonu Olarak Duyuruldu

Dayanıklılık testlerinden hasar almadan kurtulmayı başaran android işletim sistemine sahip AGM A8 tanıtıldı. Şimdilik dünyanın en sağlam telefonu olarak lanse edilen AGM A8 hakkında detaylı bilgiler haberimizde.

AGM A8 Dünyanın En Sağlam Android Tabanlı Telefonu Olarak Duyuruldu
AGM A8 Dünyanın En Sağlam Android Tabanlı Telefonu Olarak Duyuruldu Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 923 kez okundu.

Akıllı telefon piyasasında bulunan hemen her model için dayanıklılık testleri sonrasında kullanıcı bazlı fikir yürütülebiliyordu. Büyük bütçeli paralar harcayarak elde edilen telefonun sağlamlığı hemen her kullanıcı için oldukça önemli bir değer olarak görülüyor.

Geçtiğimiz gün tanıtımı yapılan Android işletim sistemli AGM A8 modeli de özellikle sağlam yapısı ile piyasaya çok iddialı bir şekilde girdi. Dünyanın en sağlam akıllı telefonu olarak gösterilen cihaz düşme, ezilme ve fırlatılma gibi ciddi testlerden büyük başarı oranıyla çıkmayı başardı.

AGM A8 Modelinin Teknik Özellikleri

1280x720 ekran çözünürlüğü ve 5 inç ekran boyutu ile kullanıcılara sunulan AGM A8 modeli Snapdragon 410 işlemcisinden gücünü alıyor. 3GB RAM, 13MP arka ve 2MP ön selfie kamerası bulunan cihaz 4050mAh gibi güçlü bir bataryasıyla minimum iki günlük kullanım imkanı sunuyor.

IP68 sertifikasına sahip olan cihaz su ve toz gibi yabancı maddelere karşı da oldukça dirençli yapısıyla dikkat çekiyor.

en dayanıklı telefon en güçlü telefon AGM A8 android telefon dayanıklılık testi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi