AGT Tohum Otizm Vakfı’nın Yanında

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, Tohum Otizm Vakfı tarafından 22-23 Kasım tarihleri arasında Four Seasons Hotel At The Bosphorus'ta gerçekleştirilecek Yılbaşı Alışveriş Şenliği’ne destek veriyor.

AGT Tohum Otizm Vakfı’nın Yanında
AGT Tohum Otizm Vakfı’nın Yanında Nehir Karakoçak
Bu içerik 924 kez okundu.

 

Ahşabı teknoloji ve tasarımla buluşturan AGT, otizmli çocukların erken tanı almaları ve eğitimle topluma kazandırılabilmeleri için önemli projelere imza atan Tohum Otizm Vakfı’nın bu yıl 10.’su düzenlenen Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin organizasyon sponsoru oldu. 22-23 Kasım tarihleri arasında Four Seasons Hotel at the Bosphorus'ta 120’den fazla seçkin markanın katılımıyla gerçekleştirilecek Yılbaşı Alışveriş Şenliği’ndeki stantlar AGT ürünleri kullanılarak hazırlanacak.

2006 yılından beri geleneksel olarak düzenlenen etkinlikte bu yıl da elde edilecek tüm bağış, otizmli çocukların eğitim burs fonuna aktarılarak onların geleceğine katkı sağlayacak Etkinlikte hazırlanan özel sürprizlerden biri de 10. yıla özel kutlamalar ve 10 hediye çekilişi olacak. 10. yıl kutlamaları kapsamında 23 Kasım Perşembe günü saat 17:00 – 19:30 arasında Kürşat Başar ve orkestrası sahne alacak.

 

Sosyal sorumluluk projeleriyle fark yaratan AGT, daha önce de korunmaya muhtaç çocukları geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlayan “Yüreğinden Güç Alanlar” projesine sponsor olmuştu. Ayrıca lise eğitimi alan gençlere tüm eğitim ve sosyal destek uygulamalarının ücretsiz olarak gerçekleştirildiği ODTÜ Gençlik Parkı’na ürünleriyle destek vermişti. Gençleri alanlarında gelişmeye teşvik etmek için Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne Türkiye’nin ilk iletişim yayınları kütüphanesini de AGT kurmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi