AĞUSTOS AYINDA EN UCUZ UÇUŞLAR SALI…

Yaz bitmeden planlı olmayan kısa kaçamaklar yapmak için en uygun gün Salı. Günde 1,5 milyon uçak bileti araması yapılan Enuygun.com, yaz aylarında tatil beldelerine en ucuz uçulacak günün Salı olduğunu açıkladı. Dalaman, Bodrum, Antalya, Trabzon, İzmir ve Edremit için yapılan analizde Salı gidiş Perşembe dönüş planlanan seyahatler diğer günlere oranla daha ucuz.

AĞUSTOS AYINDA EN UCUZ UÇUŞLAR SALI…
AĞUSTOS AYINDA EN UCUZ UÇUŞLAR SALI… Nehir Karakoçak
Bu içerik 538 kez okundu.

Kullanıcılarına en uygun fiyatlarla her ay 300.000’in üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştiren Enuygun.com, yaz aylarının son günleri için ucuz uçuş yakalamak isteyenlere Salı gününü öneriyor. Salı günlerini Çarşamba takip ediyor. En ucuz bileti alabileceğiniz uçuş saatleri ise……

Yaz tatilinizi planlayamadıysanız veya kısa kaçamaklar yapmak istiyorsanız Ağustos ayı boyunca en ucuz uçak bileti bulacağınız gün Salı. Diğer günlere oranla daha ucuz bilet alabileceğiniz Salı günleri, Dalaman’a 98 TL’den, Bodrum’a 114TL’den, Antalya’ya 98TL’den, İzmir’e 88TL’den, Edremit’e 65TL’den ve Trabzon’a 170TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. İstanbul’a dönüşlerde ise Perşembe gününü tercih ederseniz yine daha ekonomik uçma imkanınız var.

Yurtdışı uçuşlarda da Salı’yı tercih edin…

Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da Enuygun.com, Salı günlerini tercih edenlerin daha avantajlı fiyatlarla uçak bileti alabileceğini açıkladı. Türklerin yaz aylarında en çok seyahat ettiği şehirler arasında yer alan Paris Amsterdam, Mikanos ve Üsküp’e de Salı günü gidişler diğer günlere oranla daha ucuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi