Ailem, Odam ve Ben Haftasonu TRT1’de!

Çocukların hayallerini gerçekleştiren “Ailem, Odam Ve Ben”, yeni bölümleriyle cumartesi ve pazar saat 18.00’da TRT1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Ailem, Odam ve Ben Haftasonu TRT1’de!
Ailem, Odam ve Ben Haftasonu TRT1’de! Nehir Karakoçak
Bu içerik 497 kez okundu.

TRT 1’in yepyeni programı “Ailem, Odam ve Ben” Cumartesi ve Pazar günü saat 18.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

 

“Aileler, çocukları ile sağlıklı iletişim kurmak için nelere dikkat etmeli? Anne, baba, çocuk ve kardeş ilişkisi nasıl olmalı?” gibi soruların yanıtlandığı “Ailem Odam ve Ben” programında, Pedagog Gözde Erdoğan çocukları ile daha sağlıklı iletişim kurmak isteyen ailelerin evlerine konuk oluyor.

 

Hayallerinde ki odaya sahip olmak isteyen çocuklar ise profesyoneller tarafından yeniden tasarlanan odalarına kavuşuyor.

 

Programın üçüncü bölümünde neler olacak?

25 Ocak Cumartesi saat 18:00’de TRT1 ekranında yayınlanacak olan “Ailem, Odam ve Ben” programı, 11 yaşındaki Meriç’in hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvayacak. Meriç’in en büyük hayali odasında kamp ateşi yakmak, ağaç bir evde yaşamak ve hayvanlarla iç içe olmaktır. Doğa ve kamp aşığı Meriç, Pedagog Gözde Erdoğan’in tavsiyeleri ile bu ilgisini farklı bir şekilde ortaya koymayı öğreniyor. Programın mimar ve ressamı ise Meriç in hayalindeki ağaç evi odaya nasıl taşıyacaklarını planlamaktadır.

 

Programın dördüncübölümünde neler olacak?

26 Ocak Pazar saat 18:00’de TRT1 ekranında yayınlanacak olan “Ailem, Odam ve Ben” programı, 7 yaşındaki Ravzanur’un hayalini gerçekleştirmek için yola çıkacak. Pedagog Gözde Erdoğan, abisiyle anlaşamadığını söyleyen ve istediklerinin yapılması konusunda ısrarcı olan Ravzanur’un bu tavrına karşı ailesine çözüm yolları sunacak. Ravzanur’un izlediği çizgi filmlerden etkilenip o karakterlerin duvarına yansımasını ve rengarenk bir oda istediğini öğrenen programın mimar ve ressamı ise onu hayalindeki odaya kavuşturacaklar.

 

PROGRAM BAŞVURUSU İÇİN:

Facebook, Twitter ve İnstagram üzerinden “ailemodamveben” etiketiyle başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca Programın whatsapp iletişim hattına 05302354264 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi