Airpods Ürününün Yeni Bir Yeteneği Daha Keşfedildi

Apple şirketine ait olan AirPods şarj kutusunun fazlası ile işinize yarayabilecek ve de sizi ufak bir ekstra masraftan kurtarabilecek pratik bir kullanımı daha keşfedildi.

Airpods Ürününün Yeni Bir Yeteneği Daha Keşfedildi
Airpods Ürününün Yeni Bir Yeteneği Daha Keşfedildi Mahmut Şahan
Bu içerik 785 kez okundu.

Apple şirketine ait olan AirPods şarj kutusunun fazlası ile işinize yarayabilecek ve de  sizi ufak bir ekstra masraftan kurtarabilecek pratik bir kullanımı daha keşfedildi. Kablosuz olan kulaklık şarj kutunuz da artık iPhone modelindeki telefonunuzun işine yarayabilecek.

AirPods isimli ürününüze ait olan şarj kutunuz, iPhone modelindeki akıllı telefonunuz için fazlası ile kullanışlı bir stant durumuna gelebiliyor. Sanmaktayız ki Jony Ive hiç bir şekilde farkında bulunmadan işlevsel bir tasarımı daha ortaya çıkartmayı başarmış. Bu ufak  durumdaki hileyi Twitter üstünden paylaşmış olan kişi ise, Tidings'in geliştiricilerinden biri olan Omar Elfanek.

 Bunun sayesinde ise 899 Türk Lirası tutarında ödeme yapmış olduğunuz AirPods kulaklığınızın sayesinde ekstra  bir şekilde stant parası ödeme yapmadan cihazınızı çalışma masanız üstünde çok değişik bir şekilde konumlandırabileceksiniz. Denemeler yapmış olduğumuz iPhone 6 modeli, iPhone 7 modeli, iPhone 8  modeli ve de iPhone X modeli içerisinde herhangi bir şekilde problem yaşamamış olduğumuzu da belirtmekte bit yarar var. Yalnızca akıllı telefonunuzu iyi  bir şekilde yerleştirmenizi ve de masanıza  çok sert darbeler yapmaktan  kesin bir şekilde kaçınmanızı önermekteyiz. Yoksa ani  durumdaki bir kapanma ile beraber ürünleriniz  bu Airpods şarj kutusu stantı üzerinden kolay bir şekilde devrilebiliyor.

apple airpods iphone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi