Akıllı Telefonlara Özel Cep Bulunduran Kot Pantolon Üretildi

Günümüz teknolojisinde akıllı telefonların hayatımızdaki yeri vazgeçilmeyecek kadar önemli. Artık kullandığımız eşyalardan tutun, giydiğimiz giysilerde akıllı ürünlere göre şekillendirilmeye başlandı.

Akıllı Telefonlara Özel Cep Bulunduran Kot Pantolon Üretildi
Akıllı Telefonlara Özel Cep Bulunduran Kot Pantolon Üretildi Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 928 kez okundu.

Akıllı telefonlar sonunda giysilerimizi de şekillendirmeyi başardı. Kot pantolon üretici markalarından birisi olan Muji Jeans, yeni ürettiği kot pantolonlarından birisine akıllı telefonlara özel bir cep bölümü oluşturmuş. Bel hizasına yakın bir konumda yer alan ilgili bölüm, normal pantolon cebinin biraz üstünde yer almakta.

Oldukça kullanışlı bir görünüme sahip olan ilgili bölme, pantolonun tasarımında da herhangi bir olumsuz görünüme neden olmamış. Ayrıca ilgili bölüme cep telefonu koymak farklı bir stile de yol açmış ki bu da oldukça hoş görünüm sağlamış. Muji Jeans'a göre üretimini gerçekleştirdikleri bu akıllı telefon cebi olan pantolonun birçok kot pantolon üreticisinin dikkatini çekecek ve bu tür üretimler hızlı bir şekilde yaygınlaşacak.

Peki bu cebin normal cepten farkı nedir diye soracak olursak alınacak cevap; Normal ceplere telefon konulduğunda oturmak ve tam anlamıyla rahat hareket edebilmek bir şekilde kısıtlanacak. Muji Jeans'ın oluşturduğu bu bölüm ise oldukça kullanışlı ve hem hareket alanını kısıtlamıyor, hem de otururken rahatsızlık vermiyor.

akıllı telefon telefon cebi muji jeans
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi