Amerikan Cocker Spaniel Aile İle İlişkisi İyidir

Amerikan Cocker Spaniel Aile İle İlişkisi İyidir

Amerikan Cocker Spaniel Aile İle İlişkisi İyidir
Amerikan Cocker Spaniel Aile İle İlişkisi İyidir Tugrul Demir
Bu içerik 298 kez okundu.

Amerikan filmlerinde sıklıkla Amerikan Cocker Spaniel İstanbul köpek satışı yapan adreste gördüğümüz uzun kulaklı ve sarkık köpek türü olan Amerikan cocker spaniel yine ev halkı tarafından yani evcil hayvan olarak tercih edilen bir köpek türünü oluşturmaktadır. Özellikle bu hayvanlarda onların eğitimine çok çocuk yaşlarında yani genç yaşlarında önem vermemiz onun daha sağlıklı bir şekilde ileriye doğru hem yaşaması ve hayatta tutulması pozitif etki sağlayacağı için ilerideki köpeklerde yaşanan havlama ve farklı tepki hareketlerinin engellenmesini sağlayacaktır.

 

Amerikan Cocker Spaniel Aile İle İlişkisi İyidir

Amerikan Cocker Spaniel  köpek türü aynı zamanda insanlarla iletişim kurduğu için evdeki çocuklarla da çok fazla iyi geçinen bir köpek ırkıdır. Özellikle bu hayvana eğitimin erken zamanda aldırmak ve ona uygun da yetkili ve bilgili kişilerden teknik destek almak hayvanın sahibi açısından birincil derecede önemli konuyu oluşturması önemlidir. Hem hayvanın sağlığı hem de hayvanın misafirlere karşıda agresif olmaması için önemli olan konular arasında eğitimin verilmesi gerekliliğidir.

Amerikan Cocker Spaniel Yalnız Yaşamak İstemez

Çünkü bu köpekler yalnız kalmaya hiç sevmeyen köpek türüdür. Uzun saatler tek başına kalması doğru değildir. Kendi kendisini keşfederek farklı avlanma tekniklerini geliştiren ve çocukların da oynadığı veya bizlerin ona hediye ettiğimiz küçük oyuncaklarla da oynayan yani özellikle ilgi görmek isteyen köpek türüdür.

 

https://www.youtube.com/watch?v=m1LLf7hGvj0

 

Bu köpek türü ne eğitim görmek ayrı bir insana heves verir çünkü öğrenme isteği arzusu olan bir canlıdır. Eğer köpek eğitimi verecek olan kişi ve kurumlar yetkili değilse hayvan da ileriye yönelik olarak ciddi davranış bozukluklarını meydana getirebilir bu nedenle bu gibi köpeklerde ise eğitimi verirken uzman kişiler tarafından verilmesi doğrudur yani bu işi yapan kişilerden eğitimin verilmesi sağlanması gerekir.

 

Bir diğer size önerebileceğimiz konu ise küçük çocuklarla bayramını pek fazla yalnız bırakmamanız doğru olacaktır çünkü küçük çocuklar meraklı olduğundan dolayı hayvanın kendi tüylerini çekiştirir bu da ondan pek hoşlanmayacağı bir durumu meydana getirebilir çünkü hayvanlar pek fazla çekişlerimekten hoşlanmazlar bir diğer durum ise bu köpek çürük kedilerle de anlaşabilen köpeklerdir en iyi yardımcı arkadaşları ise kediler oluşturmaktadır yani evde bir kediniz varsa onunla anlaşabilen bir köpektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi