Anadolu Jet ile uçmayan kalmasın

Türkiye üzerinde pek çok firma uçuş yapmaktadır. Hem yerli hem yabancı firmaların uçuşları her gün hava limanlarından gerçekleşmektedir. Yurt dışına birçok firma ile uçuş yapabilirsiniz ama yurt içinde belirli firmaları kullanmanız gerekecek. İşte Anadolu Jet bu firmalardan birisidir. Anadolu Jet ismi gibi Anadolu üzerinde nerdeyse her yere uçuş yapmaktadır. Firma Türk Hava Yolları ile iş birliği içerisindedir. Mottosu “uçmayan kalmasın” olan firma Türkiye üzerinde tüm yolculukların daha kolay olması için çalışmaktadır.

Anadolu Jet ile uçmayan kalmasın
Anadolu Jet ile uçmayan kalmasın Tugrul Demir
Bu içerik 577 kez okundu.

Yoğunlukla Ankara Esenboğa ve İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı üzerinden hareket sağlamaktadır. Ankara’dan birçok noktaya direkt ve karşılıklı uçuşlar Anadolu Jet ile olmaktadır. Anadolu Jet uçak bileti alarak siz de bu yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Sadece direkt uçuşlar değil aktarmalı uçuşlarla da göz doldurmaktadır. Ankara’yı ya da İstanbul Sabiha Gökçen’i aktarma noktası olarak kullanarak, Türkiye üzerinde çok fazla şehri birbirine bağlamaktadır. Çünkü bazı şehirlerde uçuş sık kullanılmadığı için sadece Ankara ya da İstanbul’a uçuş olmaktadır.

“Uçmayan kalmasın” diyen Anadolu Jet bunu sadece sözde bırakmayarak kampanyaları, indirimleri bizimle tanıştırmıştır. Gençlere özel birçok indirim sağladığına tanık olduk. Uçak içerisinde biraz düzenleme ile bilet fiyatlarını daha aşağıya çekmeyi başarmıştır. Koltuk araları biraz daha dar olup uçak yolcu kapasitesi arttırılmıştır. Böylece bilet fiyatları da bu oranla biraz daha düşmüştür. Hemen her özel gün için bir kampanyası bulunan Anadolu Jet, Türkiye’nin en çok kampanyalı ve indirimli bilet satan firmalarından birisidir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi