Android 7.1.2 Güncellemesi Google Cihazlarına Sunuldu!

Google'ın geliştirmiş olduğu Android sistemi sürekli olarak yeni güncellemeler almaya devam ederken Google Android'in yeni sürümü olan Android 7'nin yeni güncellemesi Android 7.1.2'yi dağıtmaya başladı!

 Android 7.1.2 Güncellemesi Google Cihazlarına Sunuldu!
 Android 7.1.2 Güncellemesi Google Cihazlarına Sunuldu! Burak AYDIN
Bu içerik 658 kez okundu.

Google tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android'in yeni güncellemesi Android 7.0 sürümü yeni ek güncellemeler almaya devam ediyor. Google ilk etapta kendi cihazları için merakla beklenen yeni Android güncellemesi Android 7.1.2'yi sundu.

Pek çok kullanıcı tarafından Android'in yenü güncellemesi olacak olan Android O. beklenirken Google Android'in hali hazırda olan 7.0 sürümünü güncellemeye devam ediyor.  Google'ın bir süredir üzerinde çalıştığı bu yeni güncelleme Android Nougat 7.1.2 güncellemesi önemli yenilikler sunmamasının yanında küçük bir güncelleme olarak karşımıza çıkıyor.

android-7.1.2

Google'ın ilk olarak Nexus Player, Pixel C cihazlarına sunduğu bu yeni Android güncellemesinin kısa bir süre içerisinde diğer Google cihazlarına da gelmesi bekleniyor. Önemli bir yenilik sunmayan Android'in 7.1.2 güncellemesi bir takım hataları ve güvenlik açıklarını kapatıyor.

Son olarak Google Android'in yeni sürümü olan Android 7.1.2 güncellemesinin kesin çıkış tarihini açıklamadı ancak üreticilerin Google'ın Android 7.1.2 güncellemesini es geçeceği düşünülüyor. 

google android android 7.1.2 android o android 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi