Android İçin WhatsApp Kullanıcılarına Yeni Özellikler

WhatsApp isimli uygulamanın Android versiyonunu kullanmaktaysanız size güzel bir tane haberimiz var. Şu anda test aşamasında bulunan 4 değişik özellik platformun Android sürümlerine geliyor.

Android İçin WhatsApp Kullanıcılarına Yeni Özellikler
Android İçin WhatsApp Kullanıcılarına Yeni Özellikler Mahmut Şahan
Bu içerik 763 kez okundu.

WhatsApp isimli uygulamanın Android versiyonunu kullanmaktaysanız size güzel bir  tane haberimiz var. Şu anda test aşamasında bulunan 4 değişik özellik platformun Android sürümlerine geliyor.

WhatsApp Inc. tarafından şu anda test edilen özelliklerin belli bir zaman sonra kullanıcılara sunulacak olması konusunda bir beklenti var. Bu özelliklerden birincisi ise uygulama üstünde yer alan engellediğiniz kişilerde geçerli. Artık engellemiş olduğunuz kişinin üstüne gelip basılı tutup engelini kaldırabilir ve tekrardan mesaj gönderebilirsiniz.

Başka bir özellikte hali hazır bir şekilde iOS sürümünde yer alan davet linkiyle alakalı özelliği. Android versiyonuna geleceği açıklanan bu özellikle beraber, kişileri basit bir şekilde konuşma grubunuza ekleyebilmiş olacaksınız ve bunun içinde onları kesinlikle eklemiş olmanız gerekmiyor olacak. Yalnızca bir davet linkiyle beraber sorun çözülmüş olacak.

3. olarak gelecek özelliğimiz de ''Raporlamak amacıyla salla'' şeklinde çok garip bir ada sahip. Burada mecaz bulunmuyor, özellik aktif olduğu zaman telefonunuzu sallayıp WhatsApp ile iletişime geçmiş olacak o anda yaşanmış olan problemi de basit bir şekilde bildirebileceksiniz.

Son olarak ise uygulamaya Yönetici Ayarları (Admin Settings) ekleneceği açıklandı. Bu şekilde kurduğunuz gruplar içerisinde çok daha fazla özelleştirmeler yapabilecek, seçmiş olduğunu kişilere de kolay bir şekilde toplu mesajlar gönderebiliyor olacaksınız.

android whatsapp güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi