Android O İle Birlikte Emojiler Değişiyor!

Google'ın merakla beklenen yeni Android sürümü olan Android O ile ilgili çarpıcı bir bilgi ortaya çıktı.

Android O İle Birlikte Emojiler Değişiyor!
Android O İle Birlikte Emojiler Değişiyor! Burak AYDIN
Bu içerik 599 kez okundu.

Google'ın Android işletim sistemi dünya üzerinde en çok kullanılan işletim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. En çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Android pek çok kişi tarafından tercih edilmiş olsa da Android'in gülücükleri pek çok kullanıcının canını sıkıyordu.

Sonunda Google beklenen açıklamayı yaptı ve Android'in yeni sürümünde kullanıcıların hiç beğenmediği emoji sistemini baştan aşağıya değiştireceğini açıkladı.

Google'ın Android işletim sisteminin yeni gülücüklerini tasarlamak için anlaştığı Fast Company adında bir tasarım şirketi 18 ay boyunca emojileri yeniden yorumlamış ve yeni emojileri Android'in yeni sürümü olacak olan Android O'nun çıkışına yetiştirmeyi planlamış.

Yenilenen emojiler oldukça güzel ve canlı görülüyor. Android'in merakla beklenen yeni sürümü olacak olan Andorid O sürümünde kullanılacak olan kullanıcıların bu yeni emojiler için biraz daha beklemesi gerekiyor ancak Android'in yeni sürümü Android O'nun Beta programına katılan kullanıcılar bu emojileri öncelikli olarak deneyimleyebilecek. Bakalım Google'ın yeni Android O ile birlikte gelecek olan emojiler kullanıcılar tarafından beğenilecek mi ? 

android android o google emoji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi