Android Oreo Desteğine Sahip OneDrive 5.2 Duyuruldu

Microsoft şirketinin tarafından Android Oreo işletim sistemi için daha iyi destek sunmuş olduğunun altı çizilen OneDrive 5.2 isimli güncellemesi kullanıcılara resmen sunuldu.

Android Oreo Desteğine Sahip OneDrive 5.2 Duyuruldu
Android Oreo Desteğine Sahip OneDrive 5.2 Duyuruldu Mahmut Şahan
Bu içerik 1662 kez okundu.

Microsoft  şirketinin tarafından Android Oreo işletim sistemi için daha iyi destek sunmuş olduğunun altı çizilen OneDrive 5.2 isimli güncellemesi kullanıcılara resmen sunuldu.

Güncellenmiş uygulama, bildirimleri kontrol etmenize yardımcı olmak için Android Bildirim Kanallarına tam destek sunuyor. Yeni bir Android Oreo özelliği olan Bildirim Kanalları sayesinde geliştiriciler uygulama bildirimlerinin öncelik seviyelerini ayarlayabiliyor. Ayrıca, kullanıcıların işletim sistemine hangi seviyedeki bildirimleri almak istediği konusunda da yönetim olanağı sağlanmakta. Önemli bir bildirim için uyarı almak, düşük seviyedeki bir bildirimin ise sadece bildirim tepsisinde gözükmesini sağlamak mümkün.

Yönetebileceğiniz seviyeler ve seçenekler arasında; acil, yüksek, orta, düşük, sesli, ışıklı, titreşimli gibi detayların yanı sıra, kilit ekranı davranışları ve rahatsız etme özelliğini geçersiz kılacak ayarlara da yer veriliyor. Ek olarak kullanıcılar, Android Ayarları altından çeşitli seviyelere göre yanıt da ayarlayabilecek.

microsoft android oreo onedrive 5.2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi