Anglr akıllı olta ile balık tutmak kolaylaşacak!

Balıkçılık anlamında size yardımcı olacak ve etrafınızdaki balıkları analiz etmenize yarar sağlayacak olan Anglr uygulaması, oltanızı akıllı bir cihaza dönüştürüyor!

Günümüz teknolojisinin hızlı ilerlemesi ve küçük boyutlara indirgenmesi ile hayatımız her alanda basit ve kolay yaşamamıza olanak sunuyor. Akıllı cihazların gün giderek artması ve bu verilerin kolaylıkla analiz edilmesiyle ihtiyacımız olan şeyleri anında halledebiliyoruz! Bunlardan biri olan Anglr uygulaması, Anglr cihazı ile oltanızın akıllı olmasına ve size farklı bir balıkçılık deneyimi sunmasına yardımcı oluyor!

Anglr Balıkçılık Uygulaması!

Standart bir olta dışında yapacağınız bu balıkçılık aktivitesinde tuttuğunuz balığa dair bilgilere erişmek ister misiniz? Balığın kaçma hızı ve oltanın tepkimesi ile beraber ayrıca oltada bulunan bazı özel cihazlar ile sonar etkisi yaparak bulunduğunuz bölgeyi taramasıyla iyi bir analiz ortaya çıkıyor!

Ortaya çıkan analizleri oltanız üzerinde cihaz aracılığıyla telefonunuza aktararak bu verilerin akıllı telefon yardımıyla okumanız mümkün. Bu veriler ışında biraz tecrübe ve biraz da şans olan balıkçılık aktivitesini en iyi ve profesyonel şekilde yapmanız mümkün.

Anglr fiyatı 130 dolar olan bir akıllı olta olarak satılıyor. Cihaz şuan satışta olmasa da yakın zamanda satışı gerçekleşeceği düşünülüyor. Eğer balıkçılık gibi bir hobi ile ilgileniyorsanız, bu cihazı ve uygulamayı sevmeniz mümkün!


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı