Apple Arızalanan iPad 4'ün Yerine iPad Air 2 Verecek!

Teknoloji devi Apple'ın en çok sevilen ürünlerinden birisi olan iPad sahiplerine Apple sevindirici bir haber verdi. Apple'ın iPad 4 modeline sahip olan kullanıcılar artık herhangi bir arıza durumunda iPad Air 2'ye sahip olacaklar.

Apple Arızalanan iPad 4'ün Yerine iPad Air 2 Verecek!
Apple Arızalanan iPad 4'ün Yerine iPad Air 2 Verecek! Burak AYDIN
Bu içerik 1062 kez okundu.

Apple'ın önemli tablet modeli olan iPad pek çok kişi tarafından büyük bir keyifle kullanılıyor. Apple'ın iPad modelleri arasında en çok kullanılan modeller arasında yer alan iPad'in 4. serisi yaklaşık olarak 5 yıl önce çıkmıştı. Apple'ın A6X işlemcisiyle gelen iPad 4 modelinin özellikleri güçlü olsa da büyük sorunlar oluşturuyordu.

Apple'ın iPad 4 modeline sahip olan kullanıcılar için Apple tarafından sevindirici bir haber geldi. Gelen son haberlere göre Apple'ın iPad 4 modeline sahip ve Applecare hizmetinden yararlanıyorsanız iPad 4'ünüzün bozulması durumunda ücretsiz olarak yeni iPad Air 2 modeline sahip olacaksınız.

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre Apple'ın iPad 4 stokları bittiği için Apple'ın iPad 4 modeline sahip olan kullanıcılar stoklar bittiği için iPad Air 2 modeline sahip olacaklar. Apple ayrıca iPad 4 kullanıcılarına hangi iPad Air 2 modeline sahip olmalarını istediklerini de soracak.

ipad-air-2

Yani 16 ya da 64 GB dahili depolama alanına sahip iPad 4 kullanan kullanıcılar cihazları eğer ki değişim alırsa diledikleri renkteki iPad Air 2 32 GB ya da 128 GB modellerinden birisine sahip olabilecek.

ipad-air-2

Kullanıcılar yeni bir iPad Air 2 aldıklarında garantileri yeniden başlayacak. Apple'ın iPad 4 sahibi olan AppleCare müşterine özel sunduğu bu yeni garanti yöntemi Apple'ın müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğinin kanıtı. 

apple ipad 4 ipad air 2 apple care
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi