Apple CEO'su Tim Cook Türkçe 23 Nisan Mesajı Yayınladı

Tim Cook, geldiği günden bu yana Türkiye pazarı ile özel ilgilenen Apple Ceo’larından bir tanesi ve Türkçe tweetleri ile gündeme sıklıkla düşüyor. Şimdilerde, 23 Nisan’a özel bir tweet paylaşan Cook, iPhone’u övmeyi de ihmal etmedi...

Apple CEO'su Tim Cook Türkçe 23 Nisan Mesajı Yayınladı
Apple CEO'su Tim Cook Türkçe 23 Nisan Mesajı Yayınladı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1144 kez okundu.

Türkiye’de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile de sıklıkla iletişim halinde olan ve ülkemizde katıldığı her etkinlikte şüphesiz dikkatleri üzerine çeken bir isim var: Apple Ceo’su Tim Cook. Yarattığı iPhone’lar Steve Jobs’tan bu yana pek sevilmese de; bugün Apple’ın varlığında kendisinin çok büyük bir payı olduğu da aşikar. Uluslararası bağlamda, her ülke ile ilişkilerini iyi tutmaya çalışan Apple yöneticisinin Türkiye’ye has paylaşımlar yaptığı da bilinmekte. Bu paylaşımlardan bir tanesi, geçtiğimiz saatlerde geldi ve 23 Nisan ile ilgiliydi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için tweet atan Cook’un açıklamasında #iPhoneileçekildi ve #23Nisan etiketlerine yer verildi.

Şüphesiz bir nevi viral amacı ile kullanılan bu tweetin ardından, Türk kullanıcılar gönderiyi re-tweet etmekten geri durmadılar.

Siz, Apple Ceo’sunun yaptığı bu paylaşımı beğendiniz mi? 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi