Apple, iPhone 7 ile birlikte bazı ürünleri tanıtmadı!

Apple tarafınca düzenlenen 7 Eylül etkinliğinde tanıtılan ürünler kadar tanıtılmayanlar da dikkatlerden kaçmadı. MacBook Pro, iPad ve yeni iMac modellerinin tanıtılmaması hayal kırıklığı yaşattı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile beraber piyasaya gelmiş ve 7 Eylül gününden itibaren iddialı bir giriş yapmış olan Apple tanıtım etkinliğinde bir çok farklı cihazı tanıtmış ve gündemde oldukça fazla konuşulmuştu. Ancak yapılmış olan tanıtımların arkasında birde bazı cihazların tanıtılmadığı öğrenildi. Bundan dolayı tanıtımdan sonra tanıtılmamış cihazlar oldukça konuşulmaya başlandı.

MacBook Tanıtılmadı! 

Yeni tanıtım sırasında bir yeni MacBook modelinin tanıtılacağı düşünülürken, MacBook bekleyenler boşa beklemiş oldu. Ancak kısa süre önce gündeme gelmiş haberlere göre yeni MacBook modelleri için çalışmaların sürdürüldüğünü ve ilerleyen günlerde yeni bir etkinlik ile tanıtılacağı düşünülüyor. Bu yeni MacBook 7 Eylül günü tanıtılmamasına rağmen yinede 2016 yılı bitmeden geleceği söyleniliyor.

Yeni iPad Gelmedi!

Tanıtım sırasında ayrıca yeni beklenen bir diğer cihazda iPad olmuştu. Yeni modelin tanıtılması oldukça beklenildi ancak iPad konusunda Apple içerisinde bir gelişme bulunmuyor. iPad konusunda bir çok gelişme meydana gelirken, 9.7 inçlik ekran iPAD, güncellenmiş olan 12.9 inçlik iPad Pro 2 ve bu boyutların ortasında olan 10.5 inçlik iPad modelleri tanıtılması beklenilirken yinede tanıtılmadı.

Artıları
 • iPhone 7 ile gelen su geçirmezlik. Farklı renk seçenekleri. 16GB modelinin rafa kaldırılması.
Eksileri
 • Merakla beklenen MacBook Pro, iPad ve iMac yeni modellerin tanıtılmaması.
4.9 Çok Güzel

5 Yorum Var

Yorum Yap
 1. devrim
  Eylül 24, 18:15 devrim

  macbooklar nerdeyse 2 yıldır yenilenmedi. herkes bunu bekliyor. iphone falan fasa fiso

 2. levent bey
  Eylül 24, 22:10 levent bey

  parası çok olanların cihazı. boşa bu kadar para saçmayın bu cihazlara. çok değil 1 haftaya soğumaya başlayacaksınız zaten

  • güney kerersapı
   Ekim 21, 17:33 güney kerersapı

   Apple ürünlerini kullanmayanların klasik yorumları. İyiki varsınız. Hatırlatmakta fayda var, aynı donanıma sahip cihazlar daha pahalı fiyatlara satılıyor. Keşke araştırmasını bilseniz.

 3. asım mert
  Eylül 30, 15:53 asım mert

  ekimde gelecekmiş macbooklar. bakalım hayal kırıklığı yaratacaklarmı

 4. hasan basri
  Ekim 04, 15:06 hasan basri

  büyük merakla bekliyorum. bir yıldır yenisi gelecek diye geçen yılki modeli almadım.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı