Apple Sevilen Workflow Uygulamasını Satın Aldı

Teknoloji devi Apple açıklamadığı bir bedel karşılığında mobil uygulama olan Workflow’u satın aldığını açıkladı. İşte tüm detaylar.

Apple Sevilen Workflow Uygulamasını Satın Aldı
Apple Sevilen Workflow Uygulamasını Satın Aldı Burak AYDIN
Bu içerik 482 kez okundu.

Teknoloji devi Apple iOS’un kapalı yapısını bir anlamda genişletip kullanıcılara özgürlük sunan Workflow uygulamasını satın aldığını açıkladı. Kullanıcıların Instagram fotoğraflarını indirebileceği, Zİp formatında sıkılaştırdığı, fotoğrafları otomatik olarak kombinlediği ve çeşitli hatırlatıcılar kurduğu bir uygulama olarak karşımıza çıkan Workflow kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyordu.

Apple’ın mobil işletim sistemi olan iOS’un yetenekli uygulamalarından birisi olan Workflow’un galeri kısmından kullanıcılar dilediği aracı indirip ya da özel bir araç oluşturabiliyor. Son olarak sürekli yeni özelliklerle güncellenen Workflow uygulaması artık Apple’ın bünyesi altında çalışmalara devam edecek. Apple’ın Workflow’un satın alımıyla ilgili olarak herhangi bir açıklamaya yapmaması ise dikkat çekerken Apple’a yakın kaynaklar ise Workflow’un Apple tarafından satın aldığını doğruladı. 

apple Workflow ipad mac
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi