Apple Siri'yi Daha Akıllı Hale Getirecek!

Teknoloji devi Apple son zamanlarda sesli asistanların artık daha karmaşık işlemleri yapabilmesinin ardından kendi sesli asistanı Siri'yi de daha akıllı hale getireceği ortaya çıktı.

Apple Siri'yi Daha Akıllı Hale Getirecek!
Apple Siri'yi Daha Akıllı Hale Getirecek! Burak AYDIN
Bu içerik 765 kez okundu.

Apple'ın 5 Haziran 2017'de düzenleyeceği WWDC 2017 etkinliğinde yeni ürünlerini ve yazılımlarını tanıtacak. Apple'ın yeni etkinliğinde neler tanıtacağı merak edilirken Apple'ın işletim sistemlerinin vazgeçilmezi olan sesli asistan Siri'nin çok daha akıllı bir hal alacağı iddia ediliyor.

Apple WWDC 2017 etkinliğinde işletim sistemlerinin yeni sürümlerini ve diğer teknolojik ürünlerini tanıtacakken sesli asistanı Siri'yi tek başına bir ürün olarak satışa sunmayı planlıyor.

Apple'ın sesli asistanı Siri artık evlerimize girmeye hazırlanırken Apple Siri'yi artık çok daha donanımlı hale getirmek istiyor. Ortaya çıkan bilgilere göre teknoloji devi Apple rakipleri Google ve Amazon'un sesli yazılımlarının Siri karşısında çok güçlü özelliklere sahip olmasının ardından Apple'da Siri'yi daha akıllı hale getiriyor.

Bu anlamda ilk olarak Apple daha çok uygulamaya Siri desteği verecek. Şimdilik hangi uygulamaların Siri desteği alacağı bilinmezken Apple'ın yeni Siri özelliklerini WWDC 2017'de aktarması bekleniyor. 

apple siri amazon google alexa wwdc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi