Apple Şirketi Airpods İle Alakalı İstekleri Karşılayamamakta

Apple şirketinin çok büyük bir beğeni toplamış olan kablosuz kulaklığı AirPods beklenilenden çok daha fazla ilgi görmekte.

Apple Şirketi Airpods İle Alakalı İstekleri Karşılayamamakta
Apple Şirketi Airpods İle Alakalı İstekleri Karşılayamamakta Mahmut Şahan
Bu içerik 536 kez okundu.

Apple şirketinin çok büyük  bir beğeni toplamış olan kablosuz kulaklığı AirPods beklenilenden çok daha fazla ilgi görmekte. 

Hatta Apple, AirPods üretim kapasitesini artırmasına rağmen hala talebi karşılayamıyor. Apple'ın CEO'su Tim Cook, 2017 yılının üçüncü çeyreğini kapsayan kazançları açıklarken şirketin popüler kablosuz kulaklıklar AirPods'tan da kısaca bahsetti. 

Cook'a göre, üretim kapasitesi arttı, ancak talebin yüksek olması nedeniyle Apple hala arz/talep dengesine ulaşmak için yeterli miktarı bulamadı. Cook konu hakkında şunları söyledi, "AirPods için inanılmaz bir talep görüyoruz. Creative Strategy’in anketine göre kullanıcılarımızın yüzde 98’i bu kulaklıktan memnun. Üretim kapasitesini artırdık. Cihazları kullanıcılarımıza olabildiğince hızlı iletmek için çabalıyoruz. Tüm çabalarımıza rağmen talebe yetişme konusunda zorlanıyoruz."

Türkiye'de 899 TL'den satılan AirPods, daha iyi bir bağlantı ve farklı cihazlar arasında basit transferler için Bluetooth ve Apple tarafından tasarlanmış W1 çip setine sahip kulaklıklar. AirPods, kulakta olduklarını algılamak için kızılötesi sensör ile donatıldı.

Airpods hakkında yapılan olumlu yorumlar ise taleplerin her geçen gün artmasına neden oluyor.

apple airpods tim cook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi