Apple şirketi Geliştiricilere iOS 11'in Beta 7'sini Yayımladı

Apple şirketi, iOS 11 ile ilgili çalışmalarına son hızda devam etmekte.

Apple şirketi Geliştiricilere iOS 11'in Beta 7'sini Yayımladı
Apple şirketi Geliştiricilere iOS 11'in Beta 7'sini Yayımladı Mahmut Şahan
Bu içerik 558 kez okundu.

Apple şirketi, iOS 11 ile ilgili çalışmalarına son hızda devam etmekte. 

Daha önce iOS 11 Beta 6'yı yayınlayan Apple, şimdi de iOS 11 Beta 7'yi kullanıcılara sundu.

Apple, iOS 11'i birkaç aydır test ediyor. iOS 11'in ise yılın favori büyük iOS güncellemesi olacağını da biliyorsunuzdur. Beta programının öncelikle uygulama güncellemeleri üzerinde çalışan geliştiricilere yönelik olduğunu da unutmayın. Apple, geliştiriciler için ise iOS 11 Beta 7 sürümünü yayınladı. 

Şu anda kullanmakta olduğunuz iPhone'unuza iOS 11 güncellemesini yüklemeniz önerilmiyor. İşlemti sistemi üzerindeki değişiklikler ve geliştirmeler hala devam ediyor. iOS 11'in beta güncellemelerinin pil konusunda kullanıcıları zorda bıraktığını da hatırlatalım.

Bugünkü beta, yalnızca yeni betalara, geliştirici araçlarına ve içeriğe erişmek için yılda 99 dolar ödeyen geliştiriciler tarafından kullanılabilir. Geliştirici değilseniz, (ücretsiz) genel beta programına da katılabilirsiniz. Aynı güncellemeyi bir veya iki gün içinde alacaksınız,  ancak bu güncellemelerin cihazınızda sorunlara yol açabileceğini unutmamalısınız. Apple ise beta sürümünün cihazınızı yok etmeyeceğinden emin.

iOS 11, dosyalarınızı, uygulama simgelerinizi ve diğer işletim sistemine sürükleyip bırakabildiğinizden iPad'inizi daha yetenekli bir tablete dönüştürür. Hatta bir rıhtım, yeni bir uygulama değiştirici ve bir Dosyalar uygulaması var, böylece uygulamaları başlatabilir ve belgelerinizi daha kolay yönetebilirsiniz. Bluetooth bağlantısı da iyileştirildi.

iOS 11'in beta sürümünü zaten kullanıyorsanız güncelleme için iPhone veya iPad'inizden Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme adımlarını takip edebilirsiniz. MacOS High Sierra, watchOS 4 ve TVOS 11 de bugün bir beta güncelleme aldı.

apple ios 11 beta 7
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi