Apple Şirketine Ait Olan HomePod'un Gecikeceği Açıklandı

Yılbaşından önce Apple HomePod ürünü almak amacıyla hayal kurmaktaysanız, maalesefki size çok kötü bir haberimiz mevcut

Apple Şirketine Ait Olan HomePod'un Gecikeceği Açıklandı
Apple Şirketine Ait Olan HomePod'un Gecikeceği Açıklandı Mahmut Şahan
Bu içerik 735 kez okundu.

Yılbaşından önce Apple HomePod ürünü almak amacıyla hayal kurmaktaysanız, maalesefki size çok kötü bir haberimiz mevcut. Normal bir şekilde Aralık ayı içinde piyasaya sürülmesi planlanmakta olan bu akıllı hoparlörün çıkış  ile ilgili tarihi ertelenmiş bir halde.

İlk önce Haziran gerçekleştirişmiş olan WWDC etkinliğinde duyurusu yapılan evlere özel kablosuz hoparlör için Apple şirketi birazcık daha daha zamana ihtiyaç duymakta olduklarını açıklamış bir halde. Firma, ürününün hazır durumdaki sevkiyatlarına 2018 senesinin başlarında Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte İngiltere ve de Avustralya'yla başlayacak olduklarını açık bir şekilde ifade etmekte.


Tahminler ise  ürünün en erken tarih olarak Ocak ayı içinde piyasaya sürülecek olduğu yönünde fakat firma Yılbaşı döneminde yapılmış olan alışveriş yoğunluğunu  da kaçırmış durumda olacak. Öte taraftan, orijinal Apple Watch ürünü içinde zamanında 2015 senesinin başları ifadesine yer verilmiş, üründe Nisan ayından önce piyasaya sürülmemişti. Birde elimizde AirPods ile iMac Pro gibi gecikmiş olan farklı örnekler de yer almakta.

Firmanın tarafından gecikmenin nedeni ise hiç bir şekilde detaylandırılmamakta. Tekrar tahminler AirPlay 2 üstünde yer alan çalışmalara işaret etmekte. Hali hazır bir şekilde piyasada Amazon ile birlikte Google ve de Sonos gibi firmalara ait benzeyen ürünler de bulunmakta. Tabii ki  de Apple şirketi piyasaya problemli bir ürünle girmeyi hiç bir şekilde istemeyecektir.

apple homepod gecikme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi