Apple, Şubat 2017’de Mobil Dünya Kongresine (MWC) Katılıyor

Dünyanın teknolojide önder firmalarının başında gelen Apple, ilk kez kendi etkinlikleri dışında bir etkinliğe katılma kararı aldı.

MWC 2017 etkinlikleri için sürpriz haber Apple tarafından geldi. Apple’da bu kongreye katılıyor. Kendi lansman ve etkinlikleri haricinde bugüne kadar genel etkinlik fuarlarına katılmayan Apple bu kez karar değiştirerek Şubat ayında yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi‘ne katılacağını bildirdi.

Apple’ın MWC 2017’ye Gideceği Resmen Duyuruldu

Apple’ın MWC 2017 etkinliklerine sürpriz bir biçimde katılmak için davetiye talep ettiği ve şimdiden yerini ayırdığı duyuruldu. Bugüne kadar geneli kapsayan bu tür etkinliğe katılmamak için katı tutumlar sergileyen firmanın bu kararı sürpriz olarak değerlendirildi. Ayrıca Apple’ın bu etkinliğe katılmak istemesinin ardında çeşitli fikirler de konuşulmaya başlandı.

Apple’ın MWC 2017 Fuarına Katılım Nedeni?

Apple‘ın 2017 MWC etkinliği için özgün bir cihaz ürettiği ve bunu sunacağı iddiaları ortalıkta dolaşırken firmaya yakın kaynaklar bunun aksini iddia etmekte. Apple, kendi sektöründeki gelişmeleri daha yakından takip edebilmek, rekabet ortamında diğer markaların ürettiği teknolojilere üstünlük sağlayabilmek adına bu etkinliğe katılacağı dillendiriliyor.

Şuan için Apple‘ın bu kongreye katılım nedeni tam olarak belli olmasa da firmanın etkinlik başvurusunun teknoloji dünyasında büyük heyecan yarattığı söylenebilir.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı