Apple Tüm Cihazlarını Kablosuz Şarj Edebilen AirPods Patentini Aldı!

Teknoloji devi Apple sürekli olarak yeni patentler almaya devam ediyor. Apple son olarak tüm cihazlarını kablosuz şarj edebilecek AirPods kutusunun patentini aldı!

Apple Tüm Cihazlarını Kablosuz Şarj Edebilen AirPods Patentini Aldı!
Apple Tüm Cihazlarını Kablosuz Şarj Edebilen AirPods Patentini Aldı! Burak AYDIN
Bu içerik 640 kez okundu.

Apple'ın geçtiğimiz yıl iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı tanıttığı etkinlikte tanıttığı tamamen kablosuz kulaklığı AirPods etkinliğin en çok konuşulan ürünlerinden birisi olmuştu. Sahip olduğu kutuyla birlikte kolayca şarj edilebilen Apple'ın kablosuz kulaklığı yüksek fiyatına rağmen pek çok kişi tarafından beğenilmişti.

Apple'ın devrimsel ürünlerinden birisi olan AirPods'u Apple geliştirmeye devam ederken bir yandan da kutusuyla ilgili yeni patentler almaya devam ediyor.

airpods-patent

Apple'ın son aldığı patente göre AirPods'un kutusu artık Apple'ın cihazlarını kablosuz olarak şarj edebilecek. Apple'ın aldığı bu patente göre sadece Apple Watch değil Apple'ın hemen her ürünü kablosuz bir şekilde şarj olacak.

airpods- patent

Bu anlamda Apple'ın yeni patentinde kullanılacak olan AirPods kutusu bu kadar güçlü olmayabilir ancak Apple'ın bir AirPods kutusunu bu amaçla kullanması oldukça işlevsel ve dahiyane bir çözüm. Bakalım Apple bu yeni patentini kullanacak mı yoksa diğer patentleri gibi sadece bu fikri korumaya mı bırakacak ? 

apple iphone iphone 7 apple watch airpods kablosuz şarj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi