Apple Türkiye’de USB – C Adaptör Ve Kablolarına Ciddi İndirim Yaptı!

Apple bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda yeni MacBook bilgisayarı olan yeni MacBook Pro'yu tanıtmıştı. Apple'ın yeni bilgisayarında sadece USB - C kullanmasıyla birlikte Türkiye'de de USB -C aksesuarlarına indirim yaptı.

Apple’ın yeni bilgisayarı olan yeni MacBook Pro bilindiği gibi Touch Bar adında dokunmatik paneliyle kullanıcıalr tarafından çok sevilirken Apple’ın yeni MacBook Pro modelinde sadece USB – C bağlantı noktalarını kullanması pek çok kullanıcının büyük tepkisini çekmişti.

Kullanıcılar Ek Aparatlardan Rahatsız!

Apple’ın yeni MacBook Pro modeli kullanıcıalr tarafından çok sevilsede sadece tek tip bağlantı noktası kullanması kullanıcıalr tarafından çok eleştirildi. Başta profesyonel kullanıcılar olmak üzere diğer kullanıcıalrda işlerini halledebilmek için eski bağlantı birimlerini kullanırken Apple bu yeni sisteme kullanıcıalrın kolayca adapte olması için dünyada ve Türkiye’de tüm USB – C ve Thunderbolt 3 bağlantı noktalarının yanında kablo ve adaptörlerine de ciddi indirimler yaptı. Apple’ın Türkiye’de yapmış olduğu indirimle birlitke USB – C ve Thunderbolt 3 bağlantı noktalarının yeni fiyatları aşağıdaki gibi oldu.

Yeni Fiyatlarda Ciddi İndirimler Bulunyor!

USB – C Digital AV Multiport Adaptör : 189 TL 

USB – C Lightning Kablo ( 1 Metre ) : 79 TL

USB – C Lightning Kablo ( 2 Metre ) : 109 TL

USB – C USB Adaptör : 29 TL 

Thunderbolt 3 – Thunderbolt 2 Adaptör : 109 TL

Apple’ın diğer indirim yaptığı ürünlerin yeni fiyatlarına Apple Online Store‘dan ulaşabilirsiniz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı