Apple Watch Nike+ Vitrine Çıkıyor

Apple, Watch Series 2’nin yeni üyesi olan akıllı saat Nike+’yı satışa çıkarıyor. 1.399 lira fiyatla satışa çıkacak akıllı saat 28 Ekim’de satışta olacak.

Apple, akıllı saat serisi olan Apple Watch Series 2’nin yeni modeli olan Apple Watch Nike+ modelini sonunda satışa çıkarıyor. iPhone 7 ile beraber duyurulan bu yeni akıllı saatin en büyük özellikleri ise suya dayanıklı olması ve GPS özelliği.

Özellikle sporcular için bulunmaz bir nimet olarak görülen bu yeni akıllı saatin 28 Ekim tarihinden itibaren satışı başlayacak. Akıllı saatin Türkiye satış fiyatı ise 1.399 TL olacak. Peki uzun zamandır beklenen bu akıllı saatin özellikleri neler?

Apple Watch Nike+ Teknik Özellikleri

Apple’ın yeni akıllı saati 2 farklı seçenekle karşımıza çıkıyor. 38 mm ve 42 mm modelleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Nike+, Apple Watch Series 2’deki diğer akıllı saat türleri ile aynı kasaya sahip olacak. Renk seçenekleri ise siyah, gri ve yeşil olarak hazırlanmış.

Akıllı saatin en sevilen özelliklerinden biri koşu uygulamasının direk içinde yüklü halde gelmesi. Bu sayede özellikle sporcular için vazgeçilmez cihazlardan birisi haline gelecek. Eğer sizde Apple’ın bu yeni akıllı saatine sahip olmak istiyorsanız 28 Ekim’i beklemelisiniz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı