Apple Yeni iMac Modelini Bu Yıl Çıkartacak!

Apple'ın profesyonel kullanıcılara hitap eden bilgisayarı olan iMac uzun bir süredir güncellenmiyordu. Gelen i göre Apple'ın yeni iMac bilgisayarını bu yıl tanıtabilir. İşte Apple'ın yeni iMac bilgisayarıyla ilgili tüm detaylar.

Apple Yeni iMac Modelini Bu Yıl Çıkartacak!
Apple Yeni iMac Modelini Bu Yıl Çıkartacak! Burak AYDIN
Bu içerik 848 kez okundu.

Apple tarihinde çok önemli bir yere sahip olan iMac bilgisayarlarını Apple uzun bir süredir güncellemiyordu. Son olarak 5K ekranlı iMac modeli sunan Apple'ın bu yıl içerisinde iMac serisini güncelleyeceği ortaya çıktı.

Gelen son iddialara göre Apple iMac'i profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarlayacak. Bu anlamda yeni bir tasarımla gelecek olan yeni iMac'in nasıl bir tasarıma sahip olacağı ise şimdilik bilinmiyor. Microsoft'un Surface Studio modelinden sonra kullanıcılar tarafından ağır eleştirilere maruz kalan Apple bunu yeni iMac modelinde düzeltmeyi amaçlıyor.

imac-2017

Dokunmatik bir ekranla gelmesi beklenen yeni iMac'in şimdiye kadar üretilmiş olan iMac modellerinden oldukça farklı olarak gelmesi düşünülüyor. Son olarak özellikler konusunda da herhangi bir ayrıntının olmadığı yeni iMac modeline dair ilerleyen günlerde daha detaylı bilgilerin gelmesi bekleniyor. 

imac-2017

imac apple
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi