Apple’ın Güncel iOS 10.1.1 Sürümü Yayınlandı

Apple'ın mobil işletim sistemi olam iOS'un en yeni sürümü iOS 10'a güncellemeler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce çıkan iOS 10.1'in ardından iOS 10.1.1'de Apple tarafından yayınlandı!

Apple’ın mobil işletim sistemi olan iOS bilinidği gibi iPhone, iPad ve iPod‘larda kullanılıyor. Apple için çok önemli olan mobil işletim sistemi iOS’un yeni sürümü iOS 10 geçtiğmiiz aylarda kullanıcıların kullanımına sunulmuştu. Apple yeni iOS sürümü olan iOS 10’a yeni özellikler getirmeye devam ederken geçtiğimiz günlerde sadece iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için iOS 10.1 sürümünü getirmiş ve bu sürümde “Portre Modunu” getirmişti. Apple şimdide iOS işletim sistemi olan iOS 10’un yeni güncellemesini yayınladı.

iOS 10.1.1 Sürümü Hangi Cihazlara Geliyor

iOS 10 Güncellemesini Alan Cihazlar iOS 10.1.1 Güncellemesini’de Alacak!

Apple’ın yayınladığı iOS 10.1.1 güncellemesi sağlık verilerinin bazı kullanıcılar tarafından görüntülenmeme hatasını çözüyor. iOS 10 güncellemesini alan kullanıcıları iOS 10.1.1 güncellemesini alacaklar. Kullanıcıların iOS 10.1.1 güncellemesini yüklemeleri için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek cihazlarını en güncel iOS sürümü olan iOS 10.1.1’e güncelleyebilecekler.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı