Apple'ın iPhone 8 Modeline Ait Konsept Görüntüleri Yayınlandı

Apple'ın merakla beklenen iPhone 8 modeline ait her gün yeni bir haber ve görsel sızdırılmaya devam ediyor. 10. yıla özel olarak üretilmesi beklenen iPhone 8 modelinin konsept görüntüleri yayınlandı.

Apple'ın iPhone 8 Modeline Ait Konsept Görüntüleri Yayınlandı
Apple'ın iPhone 8 Modeline Ait Konsept Görüntüleri Yayınlandı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1161 kez okundu.

Apple'ın 10. yılına özel olarak üretmesi beklenen iPhone 8 modeline ait hergün yeni bir haber ve görsel gelmeye devam ediyor. Özellikle iPhone 7 modelinde beklenen değişiklik ve yeniliklerin kullanıcılara sunulmaması sonrası gözler gelecek iPhone modeline çevrilmişti. Birçok kaynağa göre Apple'ın yeni üreteceği model iPhone 8 olması beklenirken firma ters bir sürprizle iPhone 7S modelini de piyasaya sürebilir. Bu durumun netleşmesi için bir süreye daha ihtiyacımız olduğu kesin.

Apple'ın gelecek olan modeli hakkında ortaya çıkan iddialar ve görsellere göre oluşturulan yeni iPhone 8 konsepti oldukça dikkat çekti. Haberimizde de paylaşacağımız fotoğrafta bilgisayar üzerinden hazırlanmış bir konsept tasarımı göreceksiniz. Konsept tasarıma bakılırsa Touch ID özelliği kendisine cihazın ekranının en alt kısmına gömülü şekilde yer bulacak. iPhone 8 modelinin 5.8 inç ekran boyutu ile karşımıza gelmesi beklenirken Touch ID'nin yerleşim gösterdiği yer baz alındığında ekran boyutunun 5.6 inç olacağı düşünülüyor.

iPhone 8 modelinin konsept görüntülerinde Touch ID özelliğinin nasıl yer alıp işleyeceği bir nevi ortaya çıkmış oldu. Ortaya çıkan görselin sadece konsept bir çizimden ibaret olduğunu düşünsekte Apple'ın yeni modelinde çerçevesiz ekran kullanacağına neredeyse kesin olarak bakılıyor.

iphone 8 haberler

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi