Apple’ın Yeni iPhone Modeli Yetişmeyebilir!

Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modeli merakla bekleniyor. Apple’ın bu yılın sonuna doğru satışa sunacağı yeni iPhone modelinin yetişmeyeceği söyleniyor!

Apple’ın Yeni iPhone Modeli Yetişmeyebilir!
Apple’ın Yeni iPhone Modeli Yetişmeyebilir! Burak AYDIN
Bu içerik 363 kez okundu.

Apple’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Apple’ın yeni iPhone modelinin Eylül’de yapılacak olan tanıtımına yetişmeyeceğini dile getiriyor. Gelen raporlara göre ayrıca sadece sınırlı sayıda bir iPhone’un bu tanıtıma yetişeceği yönünde.

Bu durumda Apple’ın yeni iPhone modelinin geç çıkmasının iki nedeni bulunuyor. Bu nedenlerden birisi parmak izi sensörüyken bir diğeriyse 3D Touch modülünün üretimindeki sorunlar olarak gösteriliyor.

Apple’ın iPhone’larında kullandığı bu parçaları STMicroelectronics’in ürettiği görülüyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre bu parçalar Eylül ayına kadar Apple’a teslim edilemeyecek. Apple’ın bu anlamda yine tanıtımı Eylül ayında yapacağı ancak ürünlerin teslimatını Kasım ayında yapmaya başlayacağı yönünde.

Son olarak Apple’ın bu yıl içinde 3 farklı iPhone modeli tanıtacağı ve farklı şekilde isimlendirilen yeni iPhone modelinin 5.8 inç büyüklüğünde olacağı söyleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde Apple’ın yeni iPhone modelinin özellikleri ne olacak. 

apple iphone iphone 8 3d touch
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi