Arçelik’ten sonra Vestel’de OLED TV Üretiyor!

Yakın zamanda sizlerle paylaştığımız Arçelik markasının çıkarmasını planladığı OLED TV ürününden sonra Vestel’de OLED TV cihazı üreteceği konusunda haberler ortaya çıktı!

Türkiye’nin iki önemli teknoloji firması, anlaşıldığı üzere aynı teknolojik ürünü üreterek birbirleriyle kıyasıya bir yarışa girecekler! Bu yarış aslında dünya genelinde olacak IFA 2016 etkinliğinde gerçekleşecek olup, ülkemizin teknolojik gelişmelere yaptığı bu yakın takip için iyi bir durum olarak yorumlanıyor.

Vestel çıkardığı akıllı telefonlar ile başarıyı yakalayamasa da beyaz eşya ürünleri ve çeşitli ürünlerde yeteri kadar sesini çıkarmış bir marka olarak biliniyor. Dünya pazarında da iyi işler yapmayı hedefleyen Vestel, OLED TV cihazı ile bunu başarabilecek mi yoksa akıllı telefon girişimi gibi başarısızlığa mı uğrayacak, yakında göreceğiz!

Vestel OLED TV özellikleri

Televizyon sektöründe başarılı olan Vestel, çıkaracağı ürün ile ilgili tam detaylı bir açıklamada bulunmadığı ancak kullanılan bazı teknolojiler hakkında fikir sahibi olunduğu yönünde söylentiler mevcut. Cihazın sunduğu titreşimsiz ekran deneyimi, kusursuz renk paleti ile siyah renklerde bile kullanıcıya gerçeklik hissiyatı vereceği yönde tahminler bulunuyor. Cihazın en önemli özelliği, Mutlak siyah gösterme teknolojinin bulunması ve bunu kusursuz yapacağı yönünde! IFA 2016 konferansında cihaz hakkında detayları görmemiz mümkün olacak!


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı