Arter Reklam'ın Ajans Başkanı Cevat Olçok ile konuştu.

1980’li yıllarda Erol Olçok tarafından kurulan Arter’i, siyasal iletişim konusundaki faaliyetlerini ve son olarak aldığı Polaris Ödülü’nü Ajans Başkanı Cevat Olçok ile konuştuk:

Arter Reklam'ın Ajans Başkanı Cevat Olçok ile konuştu.
Arter Reklam'ın Ajans Başkanı Cevat Olçok ile konuştu. Tugrul Demir
Bu içerik 1294 kez okundu.

“AK Parti ile aramızda bir sözleşme yok, hiçbir zaman da olmadı. Özellikle Tayyip Erdoğan ile bir gönül birlikteliğimiz var.”

“Her zaman şunu söylerim bir ülkenin 10 temel sorunu neyse buna odaklanın, bunları çok iyi tespit edin, mutlaka bunlarla ilgili akıllı çözüm önerileri ortaya koyun ki seçmen bunu anlasın.”

“Amerika’da sanatçılar bir siyasi parti ya da siyasi figürü açık açık desteklediklerini söyleyebiliyorlar, bunlar kutuplaştırmıyor, ötekileştirmiyor ve yollarına devam ediyorlar. Ama Türkiye’de birisi ‘Ben Ak Parti’yi destekliyorum, Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyorum’ ya da ‘CHP’yi destekliyorum’ dediği zaman inanılmaz bir tepki alıyor.”

“Bence bu Türkiye’de Arter Reklam’ın en zor seçimlerinden biriydi. İlk defa seçim sistemi değişti ve bence bu bir devrimdi. İlerleyen günlerde bunu daha iyi göreceğiz.”

“Türkiye’de şunu da yapmaya çalıştık: Sürdürülebilirlik... Biz ajansı kurarken dedik ki; kişilere bağlı olmasın, bir sistematiğimiz olsun ve bunu biz gelecek nesillere devredelim.”

“Her zaman Tayyip Erdoğan gibi ya da Atatürk gibi bir lider çıkmaz. Erol Olçok gibi bir ajans başkanı da olmayacak bir daha.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi