Artık Omzunuzda iMac Bilgisayarınızı Taşıyabilirsiniz

iMac modelindeki masaüstü bilgisayarınızı bir yerden başka bir yere götürmek hiç bir zaman bu kadar basit olmamıştı desek yanlış olmaz.

Artık Omzunuzda iMac Bilgisayarınızı Taşıyabilirsiniz
Artık Omzunuzda iMac Bilgisayarınızı Taşıyabilirsiniz Mahmut Şahan
Bu içerik 900 kez okundu.

iMac modelindeki masaüstü bilgisayarınızı bir yerden başka bir yere götürmek hiç bir zaman  bu kadar basit olmamıştı desek yanlış olmaz. 

Lavolta iMac Carrying Bag adlı ürün ile iMac’iniz taşınabilir hale geliyor.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan iMac ofisler için oldukça kullanışlı. Öte yandan, bilgisayarınızı bir yere götürmenizi veya şehir dışına çıkmanızı gerektiren durumlarda ürünü paketlemek ve taşımak büyük sorun olabilir. İşte Lavolta bu sorunu ortadan kaldıran bir çözüm üretmiş.

Bilgisayar standı üzerinde dururken bu özel çantayı kılıf gibi ekran tarafına geçiriyor ve fermuarını çekiyorsunuz. Bu sayede Apple masaüstü bilgisayarınız adeta omzunuzda taşıyabileceğiniz bir iş istasyonu haline gelebiliyor. Ayrıca, klavye ve farenizi de yine çantanın diğer gözlerine yerleştirmeniz mümkün.

Oldukça şık ve profesyonel tasarımlı olan çantanın içinin tamamen mikrofiber olduğunu belirtelim. Yani ürününüz güvende kalıyor ve çizilmiyor. Öte yandan stant kısmının açıkta kalması ve korunmaması can sıkıcı. Karlı ve yağmurlu havalarda da çanta tamamen işlevsiz hale geliyor.

27 inç Retina 5K ve 27 inç Thunderbolt Display ile uyumlu çantanın fiyatı ise 71.99 dolar.

apple imac Lavolta iMac Carrying Bag
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi