Artık Twitter'daki Profil Adınızı Kısaltmanıza Gerek Kalmayacak

Twitter isimli sosyal medya platformu kullanıcı sevindirebilecek bir karara daha imzasını attı.

Artık Twitter'daki Profil Adınızı Kısaltmanıza Gerek Kalmayacak
Artık Twitter'daki Profil Adınızı Kısaltmanıza Gerek Kalmayacak Mahmut Şahan
Bu içerik 850 kez okundu.

Twitter isimli sosyal medya platformu kullanıcı sevindirebilecek bir karara daha imzasını attı. İlk önce 140 tane olan karakter sınırını 280 tane karaktere çıkartmış olan firma, şimdi ise adınız için daha çok karakter kullanma konusunda olanak sağlamakta.

Şimdiye kadarki süre içerisinde orijinal  olan limit 20'yken, artık 50 karakter uzunluğuna sahip olan isminizi yazabiliyor olacaksınız. Özellikle 2 tane ismi bulunanlar veyahut soyadı çok uzun olanlara bu  yapılmış güncelleme çok yararlı olacak diye düşünmekteyiz. Öte yandan adınızın yanına emojiler eklemek amacıyla da yeriniz biraz daha genişledi desek yanlış olmaz.

Öte taraftan kullanıcı isimleri konusunda şimdilik herhangi bir değişiklik bulunmuyor halen sınır 15 karakter. Yani  çok daha uzun kullanıcı isimleri halen oluşturamamaktasınız. Bu sene limitlerini arttırmış olan firma belki de bu konuya bir el atacak olabilir.

Kullanıcı isminiz profil bağlantınızda görünmektedir ve de size özgü bulunduğunu, adınızın ise profil sayfanızda görüntülenmiş olan ve özellikle de kullanıcı isminiz, adınız ya da işletmenizin adından değişik bir adsa, arkadaşlarınızın sizi tanıyacak olmasını sağlamak amacıyla kullanılan kişisel tanımlayıcı bulunduğunu da not olarak düşmekte yarar var.

Uzun bir süredir kullanıcılar tarafından talep edilmiş olan bu güncellemeden sonra bazı profillerin fazlası ile renklenecek olduğuna da kesin gözü ile bakabiliriz.

twitter profil isim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi