Askaynak’tan ek yatırım olmadan verimliliği ve karlılığı artıran çözüm

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Lincoln Power Wave Software Çözümleri ile kaynak sektörünün Endüstri 4.0’a daha fazla entegre olmasına büyük bir katkı sunuyor. Endüstrinin tek bulut tabanlı AlwaysOnTM denetim ağına sahip olan ve Power Wave® Manager, CheckPoint™, WeldScore™ve Weld Sequencer™ ürünlerinden oluşan bu çözüm, sistemin, dijital çağda ihtiyaç duyulan entegrasyona hızlı ve masrafsız bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.Birden fazla lokasyonda kaynak işlemi yapan işletmelere karşılaştırmalı analiz, verimlilik, kaynak kalitesi ve sarf takibi yapma imkânı sunan Lincoln Power Wave Software Çözümleri, bazı sorunları oluşmadan önleyerek önemli bir avantaj sunuyor.Ek bir donanım yatırımı olmadan verimlilik ve karlılığı artıran bu çözüm, kontrol mekanizmasını da kuvvetlendiriyor.

Askaynak’tan ek yatırım olmadan verimliliği ve karlılığı artıran çözüm
Askaynak’tan ek yatırım olmadan verimliliği ve karlılığı artıran çözüm Nehir Karakoçak
Bu içerik 681 kez okundu.

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, endüstrinin tek bulut tabanlı AlwaysOnTM denetim ağına sahip Lincoln Power Wave Software Çözümleri ile endüstri 4.0’ın sağladığı teknolojik avantajları kaynak sektörüyle buluşturuyor. Herhangi bir donanım yatırımı veya özelleşmiş bir makineye ihtiyaç duymayan bu sistemle telefon, tablet ve masaüstü bilgisayarı aracılığıyla, dünyanın herhangi bir yerinde farklı lokasyonlarda gerçekleşen kaynak işlemlerini takip ve analiz etmek mümkün.

 

İmalatçıların değişen endüstri düzenlemeleri gibi günün iş zorluklarına yanıt vermesini sağlayan bu sistemle sorun gidermenin yanı sıra veri ve performans denetimi sağlanırken, parça birleştirmeleri de kolaylaşıyor.Kaliteyi yakalayabilmek adına uygula, kontrol et ve doğrula döngüsünü mükemmel çalıştıran Power Wave felsefesinin bir sonucu olan bu sistem, Power Wave® Manager, CheckPoint™, WeldScore™ve Weld Sequencer™ olmak üzere dört modül içeriyor.

 

Power Wave® Manager, ekipman kurulumunu kolaylaştırıp, ayar yedekleme, geri yükleme, arıza teşhis testleri, ekipman kalibrasyon kontrolü gibi imkanlar sunarak kurulum aşamasındaki gerekli yüksek standardın yakalanmasına olanak sağlıyor. E-posta veya cep telefonu ile üretim bildirimlerinin alınmasıyla, uzaktan denetim ve analiz yapılmasına imkân tanıyan kaynak performans denetimi CheckPoint™ ile üretim koşullarında kabul edilebilir kaynak gereksinimlerinin modellenmesi ve değerlendirilmesi mümkün oluyor. Weld Sequencer™ ise; karmaşık parçaların kaynağında üretim planının takip edilmesini, tekrarlı çalışmayı, hurda potansiyelinin düşürülmesini ve çevrim süresiyle kalitenin arttırılmasını sağlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi