Asmalı Bahçe Şehir projesi

Dekar Gayrimenkul ve Demiröz inşaat işbirliğiyle, hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir projesi, Bahçeşehir lokasyonunda 600 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor.

Asmalı Bahçe Şehir projesi
Asmalı Bahçe Şehir projesi Tugrul Demir
Bu içerik 624 kez okundu.

 

Dekar Gayrimenkul  ve  Demiröz inşaat işbirliğiyle, hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir projesi, Bahçeşehir  lokasyonunda  600 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor.

Dekar Gayrimenkul, asmalı markası kapsamında yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Asmalı Bahçe Şehir projesi, 91 bin m2 arsa alanı üzerinde, farklı konut tiplerinden oluşan 499 evden meydana geliyor. Projede bulunan 499 adet konutun yanı sıra, 48 adet ticari ünite yer alacak. Asmalı Bahçe Şehir projesinde yer alan 499 konutun ise, 443 adedi bahçeli  olarak planlandı.

Bahçeli ev sahibi olma hayali olan yatırımcıların, bu hayalini gerçeğe dönüştüren Asmalı Bahçe Şehir projesinde ayrıca, 56 konuttan oluşan bir de apartman  bloku yer alacak. Doğayla iç içe tasarlanan ve her eve bir bahçenin düştüğü projede, zengin sosyal donatılar dikkat çekiyor. Projenin ilk etap yer alan dairelerin  2018 Temmuz’da ve projenin bütünüyle tamamlanıp teslim edilmesi ise, 2020 yılında yapılması planlanıyor.

Projede konut tipleri farklı büyüklüklere sahip; 2+1, 3+1 ve  4+1 seçeneklerinden oluşuyor. Söz konusu dairelerin büyüklükleri ise, 93 - 214 m2 arasında değişiyor. Asmalı Bahçe Şehir projesinde dairelerin, Temmuz 2018 sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor. Asmalı Bahçe Şehir projesinde, konut fiyat listesi ise, şöyle; 3+1 daireler 1.015.000 - 1.194.000 TL arası, 4+1 daireler ise, 1.180.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yatırımcılara, çeşitli ödeme kolaylıkları da sunulan projede, yüzde 5 peşinat ve teslimden sonra krediyi ödeme avantajı sağlanıyor.

Projedeki konut fiyatları: 1 milyon 15 bin TL ila 1 milyon 194 bin TL arasında değişen rakamlardan yatırımcılara ulaşıyor. Lansman dönemine özel yüzde 20 indirim uygulanan Asmalı Bahçe Şehir projesinde; ayrıca banka kredili alımlarda Halkbank, Türkiye İş bankası ve Yapı Kredi Bankası ile özel kredi anlaşması sayesinde kolaylık sağlanıyor.

Kent yaşamından doğaya kaçış için güzel bir alternatif sunan Asmalı Bahçe Şehir projede,  az katlı bloklar ile bahçeli konutlar yer alıyor. Proje toplamda, 6 etap şeklinde tasarlandı. Projenin, ilk etabında yer alan 104 konut satışa sunulurken Asmalı Bahçe Şehir’de bulunan 2+1 dairelerin hepsi kısa sürede satıldı.

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/asmali-bahce-sehir.html

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi