Assassin’s Creed Black Flag İncelemesi ve Özellikleri

Ubisoft Şirketi’nin çıkarmakta olduğu popüler serinin oyunlarından Assassin’s Creed: Black Flag Oyununa ait inceleme ve özellikleri ile haberimizde.

Assassin’s Creed Black Flag İncelemesi ve Özellikleri
Assassin’s Creed Black Flag İncelemesi ve Özellikleri Ezgi Eroğlu
Bu içerik 953 kez okundu.

Her ne kadar bir klasik halini almış olan yanlışlar bu oyunda da düzelmemiş bile olsa, yüksek bir aksiyonla eğlenceli bir vakit geçirmek için ideal tercih olabilir. Açık denizler üzerinde, kılıçların hüküm sürdüğü bir dünya size göreyse, bu oyunu kaçırmamalısınız. Assassin’s Creed IV, tarih olarak 1718’den bugüne, oldukça uzun bir zamanı içerisine alıyor. AC4, heyecan dozajı her zaman yüksek ilerleyen bir oyun olarak da ilgi çekici. Edward Kenway bir çiftçidir ve çok para kazanmak için artık korsanlık yapmaya başlayacaktır. Kuzey Amerika’nın batısındaki kıyılar, hem İngiliz hem de İspanyol donanmaları ile doludur. Korsanlar da bu bölgede hüküm sürmektedir. Edward Kenway denizlere çıkmaya başlamıştır. Ancak gemisi batırılınca, açık denizlerden, İngiliz bir tüccarın yardımı ile kurtulmuştur. İstemediği halde, kaçarken bir Assassin’i öldürmesi ve onun üzerinden çıkan notun Havana Valisi’ne ulaşması ile ilgili bilgiler, çok para kazanacağı umudunun doğmasına neden olur. Şimdi Edvard Tapınak Şövalyeleri ile Assassin’ler arasındaki savaşa, istemediği halde dahil olacaktır.

Assassin’s Creed IV Black Flag İnceleme

Bir önceki oyunda kullanılmış olan grafik motoru Anvil Next, bu oyunda da etkisini göstererek, canlılık katmış. Counter’ (karşı saldırı), oyunun daha vurucu hale gelmesine katkı vermiş. Dövüşler sırasındaki bazı mantıksal yanlışların, bu oyunun kronik sorunları olduğunun altını çizmiş olalım.

Assassin’s Creed IV Black Flag Fiyatı

Assassin’s Creed Black Flag, ithalatçı durumunda olan Aral tarafından açıklanan rakamlara göre, 198 TL etiket fiyatı ile satışa sunulmuştu. Günümüzde ise online satış kanallarında 2. El olarak 25 TL, sıfır olarak ise 75 TL fiyatı ile oyuna sahip olabilirsiniz.

Assassin’s Creed Black Flag Assassin’s Creed Black Flag inceleme Assassin’s Creed Black Flag özellikleri Assassin’s Creed Black Flag indir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ziya     2017-06-22 oyunu nerden bulabilirm
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi