AYŞE ÇINAR, “ÇIKI ÇIKI” İLE OYNATACAK!

Ayşe Çınar’ın “Çıkı Çıkı” isimli single çalışması Arpej Yapım tarafından tüm dijital platformlarda yerini aldı.

AYŞE ÇINAR, “ÇIKI ÇIKI” İLE OYNATACAK!
AYŞE ÇINAR, “ÇIKI ÇIKI” İLE OYNATACAK! Nehir Karakoçak
Bu içerik 527 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı Akdeniz ve Latin müziğinin tınılarını taşıyan ilk albümü ile oldukça beğeni toplayan Ayşe Çınar, bu kez yazın herkesin içini kıpır kıpır yapacak, yaz aylarına ve insanlara neşe getirecek “Çıkı Çıkı” şarkı ile hayranlarının karşısına ikince kez çıktı.

 

 

Tüm dijital platformlarda yerini alan “Çıkı Çıkı”yönetmenliğini Metin Arslan’ın, müziklerinin ise Erkin Hadimoğlu ve Ender Gündüzlü’nün yaptığı 2016-2017 tiyatro sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda oynayan “Gulyabani” adlı müzikalden sözleri single versiyonu için değiştirilerek alındı. Single versiyonunun bestesi Erkin Hadimoğlu ve Ender Gündüzlü’ye, sözleri Metin Arslan ve Ender Gündüzlü’ye, düzenlemesi ise Erkin Hadimoğlu’na ait.

 

 

Daha önce devlet tiyatrolarında oynanan müzikallerde şarkılar yorumlayan ve birçok dizinin jenerik müziğini seslendiren Ayşe Çınar, “Yaşamım boyunca öncelikle kendim için keyif alarak yaptığım müziğimi herkesle paylaşmayı seviyorum.” diyor ve “Çıkı Çıkı” şarkısı ile bu yaz insanlara neşe vereceğinin altını çiziyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi