Bandai'nin Sanal Bebek Oyuncağı Tamagotchi 20 Yıl Sonra Tekrar Satışta!

1990'lı yılların popüler oyuncağı olarak bilinen Tamagotchi veya bir diğer adıyla sanal bebek 20.yılına özel olarak Amazon üzerinde yeniden satışa sunuldu.

Bandai'nin Sanal Bebek Oyuncağı Tamagotchi 20 Yıl Sonra Tekrar Satışta!
Bandai'nin Sanal Bebek Oyuncağı Tamagotchi 20 Yıl Sonra Tekrar Satışta! Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1324 kez okundu.

90'lı yılları çocuk olarak geçiren birçok kesim tarafından bilinen ve oldukça beğenilen sanal bebek oyuncağı veya orijinal adıyla Tamagotchi, tam 20 yıl sonra tekrardan gün yüzüne çıktı.

Oyuncağın içeriğinde 6 farklı canlı bulunurken oyundaki amacın bu canlıları beslemek, temizlemek ve uyutarak yaşam vermek olarak sıralanabilir. İşte bu Tamagotchi oyuncakları 20 yılın ardından yenilenen yüzüyle tekrardan satışa sunuldu.

1997 yılında satılan Tamagotchi oyuncağına göre boyut olarak neredeyse yarı yarıya daha küçük ebatlarda olan ürün fiyat olarak ta eskiye oranla daha alınabilir seviyeye getirilmiş. 1997 yılında 17.99 dolar üzerinden satışa sunulan Tamagotchi, bugün Amazon üzerinde 13.55 dolar üzerinden kullanıcılara sunulmuş.

Yenilenmiş Tamagotchi Şimdilik Sadece Japonya'da!

Tamagotchi yani sanal bebek oyunu Amazon üzerinden şimdilik sadece Japonya'ya özel olarak satışa sunuldu. Önümüzdeki dönem global anlamda satışa sunulması beklenen oyuncağın özellikle Japon pazarında ne kadar ilgi göreceği merak konusu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi