Batman: Return to Arkham PS3 ve PS4 grafik değerlendirmesi

Kara Şövalyenin görüntüsü her zamankinden daha parlak daha canlı ve daha net. İşte Return to Arkham'ın PS4'teki muhteşem görüntüsü.

Warner Bros,  oyun tarihine gelmiş geçmiş en başarılı serilerinden biri olarak gösterebileceğimiz Batman: Arkham Serisi’ni ilk çıkan iki oyunu ile ‘remastered’ olarak getireceğini oyunculara kısa süre önceden duyurmuştu. Serinin ilk iki oyununu olarak gösterilen oyunları barındıracak olan Return to Arkham paketi için daha öncede bir tanıtım videosu yayınlanmıştı.

Ancak söz konusu fragmanlar olurken yola çıkarsak eğer önceki ve sonraki videoları paylaşıldı. Hatta sizlere yayınlamıştık. Şimdi de söz konusu remastered paketinin orijinal oyun ile kıyaslama videosunun paylaşıldığını belirtelim.

Batman: Return to Arkham‘ın PlayStation 3 ve PlayStation 4 (remastered) versiyonları arasındaki grafik farkına baktığımızda artık daha net görüntüler alabiliyoruz.

Grafik olarak daha canlı ve derin görüntüler oyuncuya yansıtırken, oynayanlar bilir daha önce böyle hafif bir baş ağrısı gibi bir olay olur da görüntüden dolayı bu sorun ortadan kalmış sanırsam derinlik hissiyati artırılmış olabilir.

Ayrıca oyun sanki daha stabilite bir halede gelmiş durumda. Oyun ciddi anlamda geliştirilmiş demek en doğru cümle olur. Bu sefer çok titiz bir çalışma yapıldığı ortada.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı