Beats’ın Yeni Kulaklığının Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Fransız tasarım firması Balmain ile anlaşan Apple, yeni Beats kulaklıkları piyasaya sürdü.

Beats’ın Yeni Kulaklığının Fiyatı Dudak Uçuklatıyor
Beats’ın Yeni Kulaklığının Fiyatı Dudak Uçuklatıyor Ezgi Eroğlu
Bu içerik 762 kez okundu.

Apple Beats kulaklık koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Ünlü Fransız tasarım firması olan Balmain ile yaptığı anlaşma ile tasarlanan özel yapım Beats kulaklık koleksiyonda ki yerini aldı. Beats Studio ve Powerbeats 3 Bluetooth kulaklık modellerinden oluşan koleksiyon dikkat çekiyor.

Modaya ve lükse düşkün insanların ilgisini çekmek için yapılmış olan bu kulaklık, ünlü isim Kylie Jenner tarafından tanıtıldı. İşin söylenti kısmı ise Balmain’in kreatif direktörü olan Kardashian ailesi ile Jenner ailesinin yakınlığının bu tanıtımda ne etkide rol oynadığı.

Kenarlarında Balmain logosu ve altın rengi detayları ile dikkat çeken kulaklık, Haki ve Safari tasarımı ile de seçenek sunuyor. Kulaklık ek paket olarak Balmain süet taşıma çantası ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Teknoloji bakımından herhangi bir teknik değişiklik yapılmayan özel yapım kulaklıkta sadece dış görünüş değişikliği yapıldı.

Modaya ve lükse önem veren kişiler tarafından tercih edilmesi beklenen kulaklığın fiyatları ise oldukça yüksek. Balmain firması ile anlaşma yapılmadan önce ki fiyatı 380$ olan Beats Studio, bu anlaşmadan sonra 600$’a alıcılarını bekliyor. Powerbeats 3 bu anlaşmadan önce 200$ iken şimdi ise 250$’dan satışa sunuluyor.

Geçmiş dönemlerde Alexander Wang ve Fendi ile de Beats için çalışmış olan Apple, Balmain ile anlaştıktan sonra kulaklıkların fiyatında bu kadar artış olduğu yapılan yorumlar arasında.

 

beats balmain apple
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi