Berlin Senfoni Oda Orkestrası ve Bağlama Virtüözü Erdal Akkaya bir araya geliyor

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konserleri 14 Ekim Cumartesi dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetiminde Berlin Senfoni Oda Orkestrası ve bağlama virtüözü Erdal Akkaya ile devam ediyor.

Berlin Senfoni Oda Orkestrası ve Bağlama Virtüözü Erdal Akkaya bir araya geliyor
Berlin Senfoni Oda Orkestrası ve Bağlama Virtüözü Erdal Akkaya bir araya geliyor Nehir Karakoçak
Bu içerik 1092 kez okundu.

Serinin üçüncü konserinde dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetiminde Berlin Senfoni Oda Orkestrası ve bağlama virtüözü Erdal Akkaya ilk kez Aya İrini sahnesinde 14 Ekim Cumartesi akşamı buluşacak.

 

Berlin Filarmoni Orkestrası müzisyenlerinden oluşan Berlin Senfoni Oda Orkestrası müziğe farklı bir boyut katarak klasik müzikten modern klasiğe uzanan repertuvarlarıyla dinleyiciyi büyüleyecek.

 

2001 yılında Ernst von Siemens Müzik Vakfı'nın ödülüne ve Brandenburg Eyaleti’nin Rheinsberg Müzik Akademisi ödülüne layık görülen dünyaca ünlü Şef Jürgen Bruns yönetimindeki topluluk, bağlamadaki kendine has icra tarzıyla ve farklı müzik denemeleriyle Türkiye'de ve Avrupa'da konserler veren bağlama virtüözü Erdal Akkaya solistliğinde sıradışı bir konsere hazırlanıyor.

 

Almanya'da Berlin Filarmoni, Düsseldorf Tonhalle ve Polonya’da Varşova Kraliyet Sarayı gibi önemli yerlerde konserler veren topluluk Turkcell Platinum farkıyla Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserleri kapsamında İstanbullu dinliyicilerine müzik ziyafetine sunacak.

 

TURKCELL PLATINUM ISTANBUL NIGHT FLIGHT KONSERLERİ” HAKKINDA

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight etkinlikleri Events Across Turkey organizasyonu ile ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum ana sponsorluğunda düzenleniyor. Dünyaca ünlü yıldızlar, “Turkcell Platinum Istanbul Night Flight” konserleri kapsamında, 15 Eylül – 29 Ekim tarihleri arasında Aya İri’nin büyülü atmosferinde müzikseverlerle buluşacak.

28 Ekim Cumartesi Aya İrini Salut Salon

Albümleriyle sayısız ödüle sahip olan Salut Salon, dünya turnesiyle ilk kez İstanbul seyircisi ile buluşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi