BİLGE MİNİK AĞUSTOS SAYISI BAYİLERDE!

Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin on ikinci sayısı çıktı.

BİLGE MİNİK AĞUSTOS SAYISI BAYİLERDE!
BİLGE MİNİK AĞUSTOS SAYISI BAYİLERDE! Nehir Karakoçak
Bu içerik 895 kez okundu.

Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.

Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergi. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini, zihinsel ve duygusal gelişimlerini destekleyici nitelikte. Ayrıca çocukların okuma becerilerini de mutlak surette etkiliyor.

Ayrıca sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, yetişkin desteğinin nasıl olması gerektiği konusunda rehberlik ediyor.

Derginin bu sayısında usta yazar Bestami Yazgan’ın kaleminden çıkan “Pembe Yelkenli” hikâyesi miniklerle paylaşılmış. Hikâyede aşırıya kaçmamak, her şeyde ölçülü olmak gerektiği mesajları çocuklara faydaları etkili bir üslupla anlatılıyor. Derginin sayfalarında yine birbirinden eğlenceli dikkat ve zekâ etkinlikleri, sevimli hayvan sincap, yemek adabı ve her sayıda olduğu gibi bu sayıda da güzel bir de tekerleme var. Bu ay çocukların çok sevdiği çıkartmalar da yine çocuklara hediye edilmiş.

Peygamber Efendimiz’in (SAV), çocuklara olan yaklaşımı da etkileyici resimlerle sayfalara taşınmış.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi