Bill Gates'in Çocukları İçin Teknoloji Kuralları Varmış!

Dünyanın en büyük yazılım şirketinin sahibi olan Bill Gates, evde çocuklarına teknolojik aletler hakkında nasıl davranıyor dersiniz? Üç çocuk babası olan Bill Gates, Daily Mirror gazetesine oldukça samimi açıklamalar yaptı... İşte şaşırtıcı detaylar.

Bill Gates'in Çocukları İçin Teknoloji Kuralları Varmış!
Bill Gates'in Çocukları İçin Teknoloji Kuralları Varmış! Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1103 kez okundu.

Microsoft’un kurucusu olan ve belki de dünyanın en zeki adamlarından biri olarak nitelendirilen Bill Gates, aynı zamanda üç çocuklu bir ailenin babası ve onun da çocuklarına karşı sorumlulukları yok değil... Daily Mirror gazetesine geçtiğimiz gün bir röportaj veren Bill Gates, teknolojik aletler konusunda oldukça katı kuralları olduğunu belirtiyor.

14 Yaşına Dek Cep Telefonu Yok

Çocuklarına, 14 yaşına gelinceye dek herhangi bir şekilde cep telefonu almadıklarını belirten Bill Gates, teknolojik cihazları kullanmak için her ne kadar hevesli olsalar da ideal yaşı beklediğini itiraf ediyor. Bunun yanında, çocukları herhangi bir şekilde yemek masasında cep telefonlarını beraberinde getiremiyorlarmış!

Belirli Saatlerde İzin

Aynı zamanda cep telefonu, bilgisayar gibi teknolojik aletlerin hem uyku sorununa hem de sorumlulukları aksattığına dikkat çeken teknoloji devi Microsoft’un kurucusu; yalnızca belli saatlerde bu cihazlara erişim için çocuklarının izinli olduklarını belirtiyor.

Haksız da sayılmayan Bill Gates’in yerinde olsaydınız, siz çocuklarınıza nasıl davranırdınız?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi