BİM iPhone 7 Satacak!

Ülkemizin önemli mağazalarında olan BİM son zamanlarda beklenmedik ürünleri vatandaşlarımızla buluşturuyor. BİM şimdie 32 GB iPhone 7 satacak!

BİM yani Birleşik İndirim Mağazaları ülkemizde pek çok ürünü uygun fiyata müşterilerle buluşturan son zamanlarda da önemli teknolojik ürünleri satışa sunuyor. BİM bilindiği gibi son yıllarda Xbox 360, PlayStation 4, Batman V Superman ürünleriyle Star Wars ürünlerini satışa sunarak pek çok kişiyi şaşırtmayı başarmıştı. BİM şimdide Apple’ın son akıllı telefonu olan iPhone 7’nin 32 GB’lık sürümünü müşterileriyle buluşturacak.

BİM iPhone 7’nin 32 GB’lık Sürümünü Apple’ın Türkiye Fiyatından Daha Ucuza Satacak!

BİM’ iPhone 7’yi 18 Kasım Cuma günü satışa çıkartacak. iPhone 7‘nin 32 GB‘lık sürümünü Apple’ın Türkiye fiyatı olan 3249 TL yerine 2999 TL‘ye satışa çıkartıyor. Yani kısaca BİM Apple’ın  fiyatından 250 TL daha ucuza iPhone 7 32  GB modelini satıyor. BİM’in bu cihazı sadece belli bölgelerde ve mağazalarda satacağı bilgisi verilirken ürünün stoklarla sınırlı olacakğı da açıklandı. Bakalım BİM’de satılacak olan iPhone 7’ye kullanıcılar ilgi gösterecek mi ?
bim-iphone-7-satacak

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı